Samsung Galaxy S11 64MP kamerayla geleceği rivayet edildi


Samsung'un Galaxy S10 halefi, Galaxy S11 veya Samsung'un bugüne kadar ne diyeceğine dair hiçbir bilgi yok. Rumor, Samsung'un 2020'de piyasaya sürülecek olan Galaxy S11 akıllı telefonunun kamerasına bazı önemli iyileştirmeler getirmeyi planladığını belirtti.
Samsung Galaxy S11 64MP kamerayla geleceği rivayet edildi

Samsung'un Galaxy S10 halefi, Galaxy S11 veya Samsung'un bugüne kadar ne diyeceğine dair hiçbir bilgi yok. Rumor, Samsung'un 2020'de piyasaya sürülecek olan Galaxy S11 akıllı telefonunun kamerasına bazı önemli iyileştirmeler getirmeyi planladığını belirtti. S11, akıllı telefonun arkasında büyük bir yükseltme olan 64MP kamera sensörüne sahip olacak. bu yılki Galaxy S10'da iki adet 12MP lens ve arkasında bir adet 16MP lens bulunuyor.

Hızlı bir tazeleme için Samsung , 64 megapiksel kamerayı akıllı telefonlarda desteklemek için iki yeni görüntü sensörünün kullanıldığını duyurdu . Samsung'a göre, bu görüntü sensörleri akıllı telefonlara yeni bir fotoğrafçılık düzeyi getirecek.

64 megapiksel kameralar için geliştirilmiş görüntü sensörleriyle, Samsung'un gelecekteki akıllı telefonlarına 64MP sensör tanıtmak için teknik bir zorluk yaşamadığı görünüyor.

Bununla birlikte, atın ağzından henüz bir şey duymadık, bu yüzden resmi duyurulardan önce gelen her şey bir tuz taneleri ile alınmalıdır.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.