Epic Games, Bu Hafta 470 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Sunuyor!

Epic Games Store, bu hafta oyunculara Eternal Threads ve The Evil Within oyunlarını ücretsiz olarak sunuyor. Her iki oyun da 26 Ekim tarihine kadar Epic Games Store üzerinden bedava indirilebilecek.

Epic Games, Bu Hafta 470 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Sunuyor!
Epic Games

Epic Games Store, Steam'e rakip olabilmek için ücretsiz oyun kampanyalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE gibi oyunları kullanıcılarına ücretsiz sundu. Ve şimdi, bu haftanın ücretsiz oyunları da duyuruldu.

Epic Games Store Bu Hafta Ne Sunuyor? The Evil Within ve Eternal Threads Bedava!

Bu hafta Epic Games Store, kullanıcılarına Eternal Threads ve korku oyunu The Evil Within'i ücretsiz olarak sunacak. Özellikle The Evil Within, korku oyunu severler için büyük bir sürpriz. Tango Gameworks stüdyosunun imzasını taşıyan ve Bethesda tarafından 2015'te yayımlanan oyun şu anda Epic Games'te 349 TL etiketiyle satılıyor.

Eternal Threads, hikayeye dayalı bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Şu an için 129 TL fiyatla satılan oyunda altı ana karakter ve çoklu zaman çizelgeleri bulunuyor.

19 Ekim'den 26 Ekim saat 18.00'e kadar bu iki oyun, Epic Games Store'da tamamen ücretsiz olacak. Bu tarihler arasında oyunları hesabınıza eklerseniz, süresiz olarak sizde kalacaklar. Ancak 26 Ekim'den sonra yeni ücretsiz oyun teklifleriyle değiştirilecekler. 19 Ekim'e kadar şu anda sunulan Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE'ı unutmamanızı öneriyoruz.

Epic Games'te nasıl ücretsiz oyun alabilirsiniz? İlk olarak belirtilen linkten siteye erişim sağlamalısınız. Sonra ücretsiz olarak sunulan oyunu seçip "Yükle" seçeneğini seçerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Fakat oyunları alabilmek için Epic Games hesabınızla oturum açmanız gerektiğini unutmayın.

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları:

19 Ekim - 26 Ekim

  • Eternal Threads
  • The Evil Within