En Güzel 9 Rus Kadın Oyuncu

Rusya şu anda dünyanın en iyi ülkesi olmayabilir, ancak muhteşem aktrisleri nasıl yetiştireceklerini kesinlikle biliyorlar. Bu hanımların güzelliği, en talepkar hayranları bile fethedebilir, büyüleyebilir ve memnun edebilir.

Rusya şu anda dünyanın en iyi ülkesi olmayabilir, ancak muhteşem aktrisleri nasıl yetiştireceklerini kesinlikle biliyorlar. Bu hanımların güzelliği, en talepkar hayranları bile fethedebilir, büyüleyebilir ve memnun edebilir. Bazıları sakin ve çekiciyken, diğerleri şımarık çapkın, bu yüzden en güzel Rus aktrisini seçmek neredeyse imkansız. Ama yine de deneyeceğiz!

1. Olga Kurylenko

Herkes Olga'nın Ukraynalı bir yıldız olduğunu biliyor, ancak adil olmak gerekirse, Sovyetler Birliği'nde doğdu ve annesi Rusya'dan, diyelim ki köklerinden biri Rus topraklarında. Moda butikleri ve parlak dergi kapakları için poz veren bir podyum modeli olarak başladı. Olga'nın oyunculuk kariyeri 2006 yılında "Paris, Seni Seviyorum" da rol aldığı zaman başladı. Kariyerinin başlangıcında, Kurylenko iki kez fahişe olarak rol aldı, ancak sonra Bond Girl rolünü aldı. Önceki karakterlerine ürkütücü bir şekilde benzese de, gelecekteki projeleri için harika bir fırlatma rampasıydı.

Olga Kurylenko

2. Agnia Ditkovskyte

Agnia'nın delici bir görünümü ve büyüleyici bir gülümsemesi var. Tiyatro eğitimi almamasına rağmen Agnia, "Heat" filminde başarılı bir şekilde rol aldı. Filmin galasından sonra ünlü yönetmenler tarafından fark edildi ve 12 filmde daha rol alarak çok hızlı bir şekilde meşgul oldu.

Agnia Ditkovskyte

3. Ekaterina Klimova

İhale güzelliği, karizması ve etkileyici gözleri ile bu muhteşem aktris, birden fazla adamın kalbini fethetti. Aynı zamanda her zaman hassas ve kırılgan kalır. Film sayısı şu anda 50'lerde, ancak filmlerin hiçbiri Oscar'a layık değil. Sinemaya ek olarak, Klimova genellikle herkesin onu gerçekten takdir ettiği tiyatro sahnesinde görülebilir.

Ekaterina Klimova

4. Marina Volkova

1992 doğumlu bu genç yıldız, 17 yaşındayken "1 numaralı kız" olarak ilk rolüne atladı, ancak gerçek şöhreti ancak popüler Rus sitcom "Interns" de görünmesinden sonra geldi. Oyunculuk kariyeri daha yeni başlıyor olabilir, ancak hem eleştirmenlerin hem de izleyicilerin sevgisi onun için parlak bir gelecek öngörüyor.

Marina Volkova

5. Marina Alexandrova

Bu oyuncu olağanüstü derecede güzel, bu da onun daha mülayim meslektaşları arasında öne çıkmasını sağlıyor. Marina kusursuz vücudu, kusursuz saçları ve simetrik yüz hatlarının yanı sıra seçkin bir oyuncu. Filmlerde başrol oynamanın yanı sıra, sık sık Sovremennik Tiyatrosu sahnesine çıkıyor ve bir realite şovuna katılıyor.

Marina Alexandrova

6. Natalia Rudova

Bu muhteşem aktris sadece bir süre önce televizyon ekranlarında göründü, ancak gelecekteki hayranlarının neşeli gülümsemesini ve büyüleyici yüzünü hemen kucaklaması fazlasıyla yeterliydi. “Univer” dizisindeki muhteşem rolünden sonra genç bir idol oldu. Bugünlerde filmografisinde 20'den fazla rolü var.

Natalia Rudova

7. Nastasya Samburskaya

Bu sevimli aktris, binlerce Rus hayranın kalbini fetheden birçok filmde, müzik videosunda ve hatta tiyatro oyununda yer aldı. Yüksek karizması, ilginç kişiliği ve “Üniver” dizisindeki kusursuz oyunculuğu ona hak ettiği ünü getirdi.

Nastasya Samburskaya

8. Kristina Asmus

Bu sevimli aktris, "Stajyerler" dizisindeki ve daha sonra "Zolushka" filmindeki ilk rolünden sonra patladı. 2010 yılında "Glamur" moda dergisi tarafından "Yılın En İyi Kadın Oyuncu" seçildi.

Kristina Asmus

9. Yulia Snigir

Yulia gençliğinden beri dillere hakim oldu ama öğretmen olmak asla onun hayali değildi. Oyuncu olmak istedi. Ve tahmin edebileceğiniz gibi, rüyalar bazen gerçek oluyor! Yulia ilk kez “Zveri” grubunun müzik videosundaydı ama o zamandan beri çok yol kat etti. Yulia birkaç oyuncu kadrosunda başarısız olmuş olabilir, ancak sonunda Bruce "Die Hard" Willis'in kendisi ile birlikte ekrana geldi. Ve bu bir Rus yıldızı için küçük bir mesele değil.

Yulia Snigir