Monster Hunter Filminden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi

Dünyanın farklı yerlerinde kendisine büyük bir hayran kitlesi toplayan Monster Hunter oyununu beyaz perdeye taşıyacak filme dair ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yaklaşan Monster Hunter  filminin ilk görüntüleri  açıklandı ve serinin hayranlarına bazı canavarların büyük ekranda nasıl görüneceklerine ilk bakışlarını verdi. Otuz saniye fragmanı, Şanghay Uluslararası Film Festivali'nde gösterildi. Bir kameralı telefonda çekilen römorkun bir kaydı " Monster Hunter Asia " Facebook sayfasına yüklendi .

Karavan, Milla Jovoviç'in Diablos'un kumdan düştüğünü gösterirken, Tony Jaa canavara bir ok atmaya hazırlanıyor. Römorkta ayrıca Ron Perlman'ın bir çekiç salladığını ve alevlerle çevrili bir Rathalos olduğunu gösteriyor.

Monster Hunter  o gelmesi Birleşmiş Milletler askerlerinin bir grup aşağıdaki gibi film, video oyunları daha serisinin hikayesine farklı bir yaklaşım alıyor  Monster Hunter  sihirli portal yoluyla dünyaya. Milla Jovovich takımın lideri olan Artemis'i oynuyor. Portallarına ulaşmalarını ve Dünya'ya gitmelerini engellemek için yerel avcılardan dev canavarlarla nasıl savaşılacağını öğrenmek onun ve birliklerinin görevidir.

Monster Hunter  imtiyaz Japonya'da büyük ve sürekli uluslararası topraklarda zemin kazanıyor edilmiştir. Dev yaratıklarla dolu bir film olması ile böyle olmuştur gibi, Çin'de büyük bir beraberlik olması muhtemeldir demektir  Canavarlar Kralı: Godzilla  rağmen  Monster Hunter Dünya  sadece bir hafta sonra ülkede yasaklandı Oyunun içeriği hakkında belirtilmemiş şikayetler nedeniyle satış.

Monster Hunter hayranları,  makinenin tüfekleriyle dolaşan asker gruplarını gösteren filmin ilk fotoğrafları çekilmesinden duyduğu  hayal kırıklığını dile getirdiler. Monster Hunter  filmi bir Call of Duty  filmine benzemek için şekillendiriyor  gibiydi  , ama bu yeni karavandaki canavarların görüntüleri fanbazın ilk şüphelerini yatıştırmak için yeterli olabilir.

Monster Hunter  4 Eylül 2020'de gösterime giricek

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

İyiler Hep Kazanır