En İyi 10 Romantik Film

Aşk, çoğumuzun istediği bir şeydir, ancak bazen çok zor olabilir. Aşkı bulmanın yollarını bulmaya çalışmak için zaman harcıyoruz ve bir kez oradayken, nasıl aşık kalacağız.

Aşk, çoğumuzun istediği bir şeydir, ancak bazen çok zor olabilir. Aşkı bulmanın yollarını bulmaya çalışmak için zaman harcıyoruz ve bir kez oradayken, nasıl aşık kalacağız. Masal sonları ve mutlu aşk hikayeleri, sahip olunması gereken güzel şeylerdir. Her yerdeki umutsuz romantikler tek bir konuda hemfikir olabilir: filmler, iyi bir aşk hikayesinin en büyük kaynaklarından biridir. Aşık olsanız da olmasanız da, ekranda güzel bir aşk hikayesi, belki de bir süredir yaşamadığınız tüm hisleri size hissettirebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa, aşk hakkında güzel bir film izlemek size en başta neden aşık olduğunuzu hatırlatabilir. Bir ilişkiniz yoksa, romantik bir komedi veya drama izlemek kendinize aşkı bulmanız için size ilham verebilir. Size sıcak tüyler verecek iyi hissettirecek bir film arıyorsanız,

The Notebook

the notebook , Ryan Gosling ve Rachel McAdams tarafından oynanan Noah ve Allie'nin yolculuğunu izleyen güzel bir aşk hikayesidir. Bu, mükemmel sonlarını bulmak için şansları yenen iki farklı dünyadan insanların hikayesi.

When Harry Met Sally

Bu romantik komedi, sıcacık bir gece için mükemmel bir film. Meg Ryan ve Billy Crystal'ın oynadığı ana karakterler, erkek ve kadınların asla sadece arkadaş kalamayacakları kavramını keşfeden iki arkadaş. Harry Met Sally, zamana direnen ikonik bir film haline geldiğinde.

10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You , Shakespeare'in The Taming of the Shrew'unun modern bir yorumu. Aşkı aramayan, ama sonunda onu en olası olmayan yerde bulan endişeli bir gencin yolculuğunu takip ediyor.

Trainwreck

Bu, farklı bir romantizm kavramıyla başlayan ilginç bir romantik film. Ana karakter, tek eşliliğin gerçekçi olduğuna inanmıyor, ancak çok geçmeden aşkın onun için ne anlama geldiğine dair yeni bir yorum öğreniyor.

Blue Is The Warmest Color

Aşk hakkında güzel bir film olan bu film, bir ilişkinin derinliklerini ve iki kişinin onu yürütmek için ne kadar ileri gidebileceğini araştırıyor. Film birçok kişiye kendini iyi hissettiren anlar yaşatsa da, pek çok hayranın umduğu gibi bitmiyor.

Friends With Benefits - Arkadaştan Öte

Friends With Benefits'in hikayesi , aşk ve komediyi en mizahi şekilde birleştiren klasik bir anlatı. Sıradan bir durumda duyguları yakalama durumu, çoğumuzun ilişki kurabileceği bir şeydir.

Always Be My Maybe

Netflix'te yayınlanan daha yeni bir film olan bu film, aşk ve kayıp hakkında güzel bir hikaye. İki ana karakter, çoğumuzun kendi hayatımızda yaptığı gibi bağlanır, bağlantıyı keser ve hayatlarına devam eder ve tekrar birbirlerini bulurlar.

The Story Of Us

Basit bir hikayesi olan geleneksel bir aşk hikayesi değil, The Story of Us , evliliğin karmaşık doğasını ve aşkın nasıl bayatlayabildiğini araştırıyor. Yıllarca süren iniş çıkışlardan sonra, iki insanın bir zamanlar paylaştıkları aşka geri dönmeye çalıştıklarını görüyoruz.

My Big Fat Greek Wedding

Gülmek ve eğlence arıyorsanız My Big Fat Greek Wedding harika bir seçim. Bu film, ailelerin, özellikle de aşk hayatları söz konusu olduğunda, kendilerini çocuklarının hayatlarına nasıl soktuğuna komik bir bakış.

Dirty Dancing

Klasik bir aşk hikayesi arıyorsanız, kirli danstan başka bir yere bakmayın. Konusu alışılmadık olsa da Dirty Dancing , hepimizin sevginin her engeli aşma gücüne inanmasını sağlayan ikonik bir film haline geldi.