Rafadan Tayfa'nın Yeni Filmi Yıl Sonunda Geliyor!

Türkiye'nin sevilen animasyon serisi Rafadan Tayfa, maceralarına dördüncü filmiyle devam ediyor. Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör ile ekip, yeni bir maceranın peşinden gidecek.

Rafadan Tayfa'nın Yeni Filmi Yıl Sonunda Geliyor!

Rafadan Tayfa, Türk animasyon sinemasının en çok seyirci toplayan yapımı ve serisi olma başarısını elinde bulunduruyor. Dördüncü filmi için meraklı hayranlarını uzun süre bekletmeyecek olan Rafadan Tayfa, yıl sonunda beyazperdede olacak.

Rafadan Tayfa 4 Hakkında Neler Biliniyor?

Rafadan Tayfa serisini hem yöneten hem de müziklerini besteyen İsmail Fidan, seriyi kültürel değerlerimizle buluşturarak hem çocuklara hem de ailelere hitap eden bir eser ortaya koydu. TRT Çocuk'ta yayınlanan çizgi dizi, sinemada da büyük bir başarıya imza attı.

Serinin ilk filmi Rafadan Tayfa: Dehliz Macerası ile 2 milyon izleyiciye ulaşırken, Rafadan Tayfa: Göbeklitepe, 3.5 milyon izleyiciyle büyük bir başarıya ulaştı. Pandemi sebebiyle bir süre ara veren ekip, Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa ile geri dönüş yaptı ve bu filmle 2 milyon 850 bin seyirciye ulaştı. Bu film, 2023 yılının en çok izlenen yapımı oldu.

Rafadan Tayfa 4: Hayrimatör'de ana karakterimiz Hayri'nin, Zobi'nin yardımıyla geliştirdiği muhteşem icat Hayrimatör'ün kötü niyetli insanların eline geçmemesi için verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz. Hayri, Kamil, Akın, Sevim, Hale ve Mert, yeni filmde de heyecan dolu maceralarla karşımıza çıkacak.