Call of Duty: Modern Warfare'den Gaza Getiren Açık Beta Test tanıtımı


Call of Duty: Modern Warfare amacıyla bekleyişte olan oyuncular amacıyla bu hafta, mühim bir hafta olacak. Activision ve Infinity Ward, çoklu-oyuncu beta testi gerçekleştirecekler. Testin başlaması evvel gaza getirici bir fragman yayınlandı.
Call of Duty: Modern Warfare'den Gaza Getiren Açık Beta Test tanıtımı

Sony ve Activision arasında devam etmekte olan uyuşma bağlamında ilk olarak PlayStation 4 platformunda başlayacak olan açık beta testi, hatırlayacağınız üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecek. 12 - 13 Eylül 2019 tarihleri arasındaki ilk aşama, Call of Duty: Modern Warfare oyununu ön-sipariş ile satın almış olanlar amacıyla başlayacak. Eğer siz de bu oyuncuların arasındaysanız, o durumda konsolunuza ön-yüklemeyi başlatabilirsiniz. Şimdilik oyunu satın almamış olanlar ise açık beta testine 14 - 16 Eylül 2019 tarihleri arasında katılımda bulunabilecekler. İkinci aşamanın ön-yüklemesi ise 12 Eylül 2019 tarihinden itibaren başlatılabilecek.

19 - 23 Eylül 2019 tarihleri arasında da PlayStation 4, PC ve Xbox One oyuncularının birbirlerine karşı savaşma zevkini yaşayacakları Cross-Play destekli açık beta testinin gerçekleştirileceğini söylemeden geçmeyelim. Aynı şekilde ön-siparişle satın almış olan PC ve Xbox One oyuncularının 19 - 20 Eylül 2019 tarihleri arasında erken erişim hakları olacak. 21 - 23 Eylül 2019 tarihleri arasında ise tüm platformlarda dileyen tüm oyuncular açık beta testine katılımda bulunabilecekler.

Activision ve Infinity Ward doğrulusunda yayınlanmış olan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Keyifli seyirler!

 

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.