Apple, Yeni iPhone'ların Hemen Öncesinde Alışveriş Mağazasını Kapattı


Apple, dünya genelinde online mağazalarını kapattı. Steve Jobs Theater’da yapılacak “By Innovation Only” isimli aktivite ardından sitenin yeni ürünlerle güncellenerek açılması bekleniyor.
Apple, Yeni iPhone'ların Hemen Öncesinde Alışveriş Mağazasını Kapattı

Apple’ın yakın vakitte yapacağı “By Innovation Only” isimli aktivite evvel firmanın internet siteleri "Hemen döneceğiz” ibaresinin yer aldığı bir görselle kapatıldı. Firmanın sözü geride bıraktığımız aktivitete yeni iPhone modellerini ve Apple Watch’ları tanıtması bekleniyor.

Bu iki ürüne ek olarak 10,2 inçlik iPad’ler, yeni Apple TV, yenilenen iPad Pro ve 16 inç MacBook Pro da bu aktivitete insanların karşısına çıkabilir. Bir sürpriz olarak Apple’ın takip etiketleri de karşımıza çıkabilir. Bu ürünlerin bir kısmının Ekim ayına saklanması da gayet olası. Apple son 3 senede 2 kez Ekim ayı faaliyeti yapmıştı. 

Donanım duyurularının yanısıra iOS 13, macOS Catalina, watchOS 6 ve tvOS 13 de bu aktivitete karşımıza çıkabilir. Hem de Apple son bir senedir adımlarını attığı hizmetlerinin hangi bölgelerde yayınlanacağını ve fiyatlarını paylaşabilir.

Apple, iPhone lansmanı öncesi Apple Store'u kapatıyor

Apple, online mağazalarını her faaliyetinden evvelce ilgi çekmek ve heyecan yaratmak üzere kapatma alışkanlığına sahiptir. Siteler genel olarak bu işlemden kısa vakit sonra tekrardan yayına döner. 

Apple, canlı olarak yayınladığı faaliyetinden notları kendi internet sitesi üzerinden de yayınlamasına karşın ilk olarak görüntüler Apple TV ve YouTube’a yayınlanıyor. 

 

Apple'ın iPhone 11 modellerini duyuracağı lansman faaliyeti ile alakalı en yeni gelişmeleri internettekno.com üzerinden takip edebilirsiniz. 20:00'da faaliyetin başlamasıyla beraber yeni iPhone'lara dair bütün detaylar, internet sitemizde yer alacak.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.