Apex Legends Sezon 2: Yeni Savaş Geçidindeki her şey

Derileri, etkinlikleri, efsaneleri ve daha fazlası dahil olmak üzere Apex Legends Sezon 2 Savaş Geçişinde her şeyi görün.

Apex Legends Season 2 burada ve yeni bir adı var: Battle Charge. Tıpkı Apex Legends Season 1'de olduğu gibi Season 2 de yaz boyunca savaş rotasını taze tutmak için yeni efsaneler, kozmetikler ve etkinlikler getiriyor. Sezon 2'de ayrıca, Respawn'un yeniden doğmuş Savaş Geçidi, daha iyi ödüller ve oyuncuların onları kazanması için daha fazla yol bulunur.

İşte Sezon 2'den neler bekleyeceğinizi, Savaş Geçidinde ne olacağını ve daha fazlasını açıklıyoruz. Her Apex Legends güncellemesindeki her değişikliğin tam bir yama listesi için bağlantıya tıklayın.

Battle Charge hakkındaki yeni ayrıntılar için buraya bakın.

Apex Legends 2.Sezon Battle Pass fragmanını izleyin

 

Apex Legends 2.Sezon Battle Pass'de neler var?

Apex Efsaneleri 2. Sezon Savaş Geçiş müzik yorulana ya kazandığınızda oynamak paketleri, skydiving emotes ve yükleme ekranları gibi yeni ödülleri içeren, 1. Sezon en üstünde büyük bir gelişme.

Battle Pass satın almak, aşağıda gösterilen Gilded Gibraltar, Valor Bangalore, Dreadnought Pathfinder ve Spitfire Intimidator dahil olmak üzere dört yeni arayüze anında erişim izni veriyor. 

Apex Legends

İşte Savaş Geçidi'nde neler olup bittiğine dair bir genel bakış ve ardından 100 seviyeye seyahat ederken kazanabileceğiniz her öğenin galerisi.

 • Günlük ve Haftalık Zorluklar ile seviye atla.
 • Muharebe Geçidi seviyesi 100, önemli ölçüde azaltılmalıdır.
 • Ödül pistine üç ek Efsanevi kaplama eklendi.
 • Tamamen yeni içerik kategorileri, rozet ve stat tracker ödüllerinin yerini alıyor.
 • Efsanevi bir eşya yaratmak için ya da kalbinizin ne istediğini yapmak için tüm ödül pistinden yeterince Crafting Metal ödülü kazanacaksınız.

Ücretsiz Battle Pass pistinde ne kazanabilirsiniz:

Apex Legends

Apex Legends 2.Sezon tanıtım videosu

 

Apex Legends Season 2'nin tanıtım fragmanı, oyunculara ne geleceğine iyi bir bakış sağlayan güzel bir renk salkımıdır. Birincisi ve en önemlisi, yeni efsane Wattson'un görev rapor ettiğini görüyoruz. İlginç bir şekilde, oyuncuların Wattson'u takip eden efsane olabileceğini düşündüklerinde sinsi bir zirve elde ediyoruz.

Karavanda, büyük ölçüde bir EMP, dizüstü bilgisayarı olan biri tarafından tetiklenir, aynı dizüstü bilgisayar oyunda bulunan ve aynı zamanda sözde bir "Crypto" ya ait olan bir dizüstü bilgisayardır. Kripto bilmediğimiz bir sonraki efsane mi? Umarım bazı tatlı hack yetenekleri var.

EMP, Krallar Kanyonu üzerinde önemli bir etkiye sahip görünüyor, çünkü haritanın kenarlarında dolaşan dev taş yüklü yaratıkların dikkatini çekiyor. Karavanda, onların Kings Kanyonu'nu istila ettiklerini ve tanıdık yerleri ezdiklerini düşünüyoruz.

Sezon 2, Sıradaki Ligleri Ekleyin

Apex Legends 2 Sezon

Apex Legends, ilk IV. Ligini, IV. Seviyeden başlayacağınız ve Apex Predator olmadan önce 1-4 (I-IV) Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas saflarında çalışacağınız ilk Ligleri ekliyor. İlk yarışan sezon eylül ayına kadar sürecek ve sezon 2'de sona erecek. Dereceli Liglerin nasıl çalıştığı hakkında derinlemesine açıklamamıza göz atın .

Apex'in 2. Sezon efsanesi Wattson ile tanışın

 

Respawn'a göre, Wattson, Apex'in saldırganlık ağır metalarına cevaptır. Lazer bariyerleri oluşturmak için bağlanan koruyucu direkleri serbestçe yerleştirebilir. Dostluk maçları zarar görmeden geçebilir, ancak düşmanların yukarı ya da etrafına gitmesi gerekir. Nihai yeteneği Interception Pylon, gelen harç darbelerini, el bombalarını, ark yıldızlarını vb. Yok eden kalıcı bir yapıdır.

Sezon 2'nin en yeni silahı, güçlü bir plazma LMG'si olan L-Star.

Apex Legends 2.Sezon

L-Star, Apex Legend'in Sezon 2'deki en yeni LMG'sidir. Efsanevi silah, sadece arz damlalarında mevcut olacak ve doldurulamayan sabit bir cephane havuzuna sahip olacak. Diğer Apex silahlarından daha büyük mermilere sahip yüksek hasarlı bir plazma tüfeği. Yakalama, yavaş mermi hareket hızıdır. Oyuncuların uzak mesafeden hedeflere nasıl liderlik edeceklerini öğrenmeleri gerekecektir. Diğer zayıflığı ısıdır: Sürekli yangın L-Star'ın aşırı ısınmasına ve uzun bir yeniden yüklemeye neden olur.

Eski silahlar, yeni cephane türleri

Mevcut bazı silahlar ve ekleri, etkinliklerini artırmak için güncellemeler alıyor.

 • Cephane kapasitesini artıracak ve enerji bazlı silahların yeniden yükleme süresini azaltacak yeni Energy Mag ataşmanları.
 • Flatline, P2020, Alternatör ve Triple Take tutkunları alıyor, Arc Star da biraz ayarlandı.
 • Enerji yığın büyüklüğü 60'tan 80'e yükseltiliyor.
 • Av tüfeği cephane yığınları 64 mermi 16 atıldı.
 • Oyunun aşamasına bağlı olarak farklı ganimet tabloları kullanacak uçak paketlerinde yapılan değişiklikler - daha erken / orta oyun düşüşlerinde daha çok Krabers, oyun sonunda daha fazla Mastiff.
 • Yeni bir altın silah seti de tanıtılacak.

Apex Legends Season 2 Battle Pass'in fiyatı nedir?

 

Respawn, Sezon 1 geçişi ile aynı fiyatı koruyor, böylece Sezon 2 Savaş Geçidi 950 Apex Parasına (10 $) mal olurken, Savaş Geçidi Paketi sizi 2800 Apex Parası (30 $) için 25. seviyeye vuracak. Paralar doğrudan dolara çevrilmez, çünkü bunlar yalnızca statik paketlerde bulunur, bu nedenle ne kadar oturduğunuza bağlı olarak kaç Apex Coine para harcayacağınızı biraz bekleyin. 

Savaş geçidinin herhangi bir sürümünü satın aldıktan sonra, paranızın kaba gücü ile bireysel ilerleme seviyeleri de elde edebilirsiniz. Her biri 150 Apex Madeni Para için, bireysel seviyeler en fazla 100'üncü seviyeye kadar tamamen satın alınabilir. Oysa 97 seviyesine ulaşırsan, savaş pasifinin maliyetini telafi etmek için yeterince Apex Coin kazanacaksın, esas olarak bir sonrakini bedavaya almak için kendini ayarladın.

Apex Legends 2.Sezon

Respawn, Sezon 2 Savaş Geçişinin hedefinin, öncekinden daha hızlı bir şekilde üstesinden gelinebilecek daha tatmin edici bir Savaş Geçidi olduğunu söylüyor. Önceden, geliştiriciler oyuncuları oyunu farklı oynamaya zorlayan zorluklardan kaçınmak isterdi, ancak Respawn bir dengeye ulaştığına inanıyor.

“Oyunu oynama şeklinizi büyük ölçüde çarpıtan çılgınca zorluklar ortaya koymak istemesek de, bu zorluklar oyundan oyuna ilginç bir çeşitlilik göstermeli. Bu, tüm oyuncuların daha hızlı Battle Pass ilerleyişini hissetmesi gerektiği anlamına geliyor. inşallah daha eğlenceli ve ilginç olabilir. Ayrıca, bu ekleme oyuna haftada sadece birkaç saat ayırabilen oyuncuların Battle Pass ilerlemelerinde çok derin bir kesim yapmalarını sağlamalıdır. "