PUBG Mobile Yeni Harita 'Livik' Geliyor


PUBG Mobil başladığından beri t en uzun süre oldu alay  için yeni bir gelecek haritası  0.19.0 güncellemesi . İlk olarak, oyuncular PUBG Mobile'ın Erangel 2.0'ı ima ettiğini  düşünüyorlardı .
PUBG Mobile Yeni Harita 'Livik' Geliyor

PUBG Mobil başladığından beri t en uzun süre oldu alay  için yeni bir gelecek haritası  0.19.0 güncellemesi . İlk olarak, oyuncular PUBG Mobile'ın Erangel 2.0'ı ima ettiğini  düşünüyorlardı . Ancak, daha sonra, sadece PUBG Mobile için yapılmış yepyeni bir harita olacağı doğrulandı.

Yeni 'Gizli harita' PUBG Mobile'ın Beta sürümünde yayınlandığında, bazı oyuncular buna 'Fourex' adını verdi. Bununla birlikte, PUBG Mobil takım şimdi etmiştir  doğruladı  yaklaşan haritası denir ki 'Livik.'

'Livik', özellikle PUBG'nin mobil versiyonu için tasarlanmış tek PUBG Mobile haritasıdır. Çünkü Miramar ve Vikendi gibi diğer tüm PUBG MOBILE haritaları doğrudan  PUBG PC'den alınmıştır .
PUBG Mobile Yeni Harita 'Livik' Geliyor

İlginç bir şekilde, Livik PUBG Mobile'daki diğer tüm haritaların görsel öğelerini sergiliyor ve bu da onu PUBG Mobile'daki en güzel harita haline getiriyor. Ancak, yaklaşan PUBG Mobile haritasının kendine özgü bazı yönleri var, güzel şelaleler, şifalı havuzlar ve canavar kamyonları . Ayrıca, Livik PUBG Mobile'daki en küçük harita, bu yüzden oyun çok daha hızlı olacak.

Pubg Mobile Livik

PUBG Mobile, 0.19.0 güncellemesinin yayınlanmasıyla 'Livik'i başlatacak. Ne yazık ki, şu an için güncelleme için resmi bir çıkış tarihi yok. Orada  söylentiler  güncelleme Temmuz ayının ikinci haftasında yayında olacak ama biz PUBG Mobile şey duymak kadar emin olamaz.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.