Heyecan Verici Haber Oyuncular İçin: Horizon Forbidden West: Complete Edition, PC ve PS5 İçin Yolda!

Playstation'un hit oyunlarından biri olan Horizon Forbidden West, artık PC oyuncuları için de hazırlanıyor. Horizon Forbidden West: Complete Edition, hem PlayStation 5 (PS5) hem de PC platformları için duyurulduğunu resmi olarak açıkladı.

Heyecan Verici Haber Oyuncular İçin: Horizon Forbidden West: Complete Edition, PC ve PS5 İçin Yolda!

Sony'nin Final Fantasy 16'nın PC'ye gelişiyle ilgili olan sevindirici duyurusunun ardından, oyun dünyasından bir başka müjde daha geldi. Guerrilla Games stüdyosunun büyük bir ilgiyle beklenen oyunu ve Horizon Zero Dawn'ın devamı niteliğindeki Horizon Forbidden West, yakın bir zamanda PC oyun portları arasında yerini alacak. Bugün, Horizon Forbidden West: Complete Edition'ın PlayStation 5 (PS5) ve PC için duyurusu yapıldı.

Horizon Forbidden West: Complete Edition Hem PC Hem de PS5 İçin Yayınlanacak!

Sony'nin bugünkü açıklamasında Horizon Forbidden West: Complete Edition'ın 6 Ekim'de Playstation 5 için ve 2024'ün başlarında PC için piyasaya sürüleceği belirtildi. PC versiyonu, oyunun grafiklerinde çeşitli iyileştirmelerle birlikte, ana hikayeyi derinleştiren Burning Shores DLC'sini de içerecek ve bu port, Nixxes Software'ın elinden çıkıyor olacak.

Oyun, ilk olarak 18 Şubat 2022'de PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için lansmanı yapıldığında, geniş açık dünyası ve sürükleyici oynanışıyla birçok olumlu geri dönüş aldı.

Complete Edition, oyunculara dijital sanat kitabı, oyun içi orijinal sound trackler ve Horizon Zero Dawn Vol. 1: Sunhawk adlı dijital çizgi romanı da sunacak. Fotoğraf Modu için özel pozlar ve yüz boyamalarının yanı sıra oyunculara sunulan bazı özel oyun içi eşyalar da bulunacak. Bunlara örnek olarak:

  • Carja Behemoth Elit Zırhı
  • Carja Behemoth Okçuluk Yayı
  • Nora Thunder Elit Zırhı
  • Nora Thunder Taş Atar
  • Apex Clawstrider Makine Saldırı Eklentisi
  • Özel Kaynak Paketi