Android için yeniden tasarlanan Firefox tarayıcısı şimdi indirmeye hazır


Mozilla bugün Android için yeniden tasarlanan Firefox tarayıcısının ön izlemesini duyurdu . Android için yeni Firefox tarayıcısı, Firefox'un kendi mobil tarayıcı motoru GeckoView tarafından desteklenmektedir.
Android için yeniden tasarlanan Firefox tarayıcısı şimdi indirmeye hazır

Mozilla bugün Android için yeniden tasarlanan Firefox tarayıcısının ön izlemesini duyurdu . Android için yeni Firefox tarayıcısı, Firefox'un kendi mobil tarayıcı motoru GeckoView tarafından desteklenmektedir. Edge dahil diğer tüm büyük Android tarayıcıları Chromium'u temel alırken, Mozilla'nın GeckoView for Firefox'a iyi bir karar vermesi kararı. Aşağıdaki özellikler bu önizleme sürümünde şimdi mevcuttur.

  • Her zamankinden daha hızlı:  Firefox Preview  , Android için önceki Firefox sürümlerinden 2 kat daha hızlıdır.
  • Tasarımda hızlı:  minimalist bir başlangıç ​​ekranı ve alt gezinti çubuğuyla Önizleme, hareket halindeyken daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur.
  • Düzenli kalın:  Sitelerin koleksiyonlarını kaydetmenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olan yeni bir özellik olan Koleksiyonlar ile web'i anlamlandırın. Sabah rutininiz, alışveriş listeleriniz, seyahat planlarınız ve daha fazlası gibi işlere hızlı bir şekilde kaydedin ve geri dönün.
  • İzleme Koruması varsayılan olarak açıktır :  Herkes istilacı reklam izleyicilerinden ve diğer kötü aktörlerden özgürlüğü hak eder, böylece Firefox Preview izleyicileri varsayılan olarak engeller. Sonuç, daha hızlı tarama ve daha az can sıkmadır.

Uygulama önizlemesini buradan Play Store'dan indirebilirsiniz Bu yeni tarayıcının son sürümü bu sonbaharda satışa sunulacak.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.