GOG Galaxy 2.0 için kapalı beta sürümü yayında


Mayıs ayının ortalarında, CD Projekt'in sahip olduğu DRM-free oyunlar pazarı olan GOG, Galaxy başlatıcısının iddialı bir şekilde elden geçirildiğini açıkladı 
GOG Galaxy 2.0 için kapalı beta sürümü yayında

Mayıs ayının ortalarında, CD Projekt'in sahip olduğu DRM-free oyunlar pazarı olan GOG, Galaxy başlatıcısının iddialı bir şekilde elden geçirildiğini açıkladı . Bu noktada, site halkı kapalı betaya kaydolmaya teşvik etti, ancak kayıt olanların küçük bir kısmına da birkaç gün önce teknik bir alfa erişimine izin verildi. Şimdi kapalı beta, kaydolan herkes için yayında .

Galaxy 2.0'ın en büyük satış noktası, aslında insanların oyun koleksiyonlarının merkezi olma yeteneği. Sadece diğer platformlarda sahip olduğunuz oyunları değil, aynı zamanda kazanılan başarıları ve oynadıkları oyunları da içeriyor. Sitenin tanımladığı gibi:

Oyunların .

Tüm oyunlarınızı PC'den ve konsollardan alın, oluşturun ve bunları tek bir ana koleksiyonda düzenleyin.

Platform ne olursa olsun, sahip olduğunuz herhangi bir PC oyununu kurun ve başlatın.

Tüm başarılarınızı, oynanan saatleri ve sahip olduğunuz oyunları takip edin.

Kütüphanenizi, oyun arkaplanları veya kapaklar gibi kendi görsellerinizi filtreleyerek, sıralayarak, etiketleyerek ve ekleyerek özelleştirin.

Arkadaşlarınız .

Arkadaşlarınızın platformlar arası başarılarını, oyun zamanı kilometre taşlarını ve son zamanlarda oynanan oyunları görün.

Afişlerde yarışın ve usta koleksiyoncu, tamamlayıcı veya kim olduğunu en çok oynayarak geçirin.

Kişisel Gizlilik .

Kişisel verileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bilgisayarınızdaki verileri takip etmiyoruz.

Tek bir tıklamayla, içe aktarılan oyunları ve arkadaş verilerini sunucularımızdan kaldırabilirsiniz.

Daha

Daha fazla platform bağlayın ve açık kaynaklı entegrasyonlarla yeni özellikler ekleyin.

Kütüphanenizdeki tüm özelleştirmeler ve değişiklikler bulutta saklanır ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edilir.

Özelleştirilmiş bir kütüphane veya favori oyunlar ve arkadaşlar gibi herhangi bir görünümü anında erişmek için kaydedin.

GOG Müşteriniz .

GOG oyunlarınızı çalıştırmanın ve güncellemenin en iyi yolu.

Bulut tasarrufu, oyun içi yer paylaşımı, çok oyunculu ve eşleştirme, geri alma işlemleri ve daha fazlası gibi özellikleri kullanın.

DRM'siz GOG oyunlarınızı oynamak için istemciye gerek yoktur.

Bu bir beta olduğundan, açıkçası bazı kaba kenarlar ve dikkat edilmesi gereken bilinen sorunlar var:

GOG hesabınıza ek olarak, şu anda Xbox Live, Battle.net, Epic Games Store, Origin, PlayStation Network, Steam ve Uplay hesaplarınızı Galaxy 2.0'a bağlayabilirsiniz. Şu anda tüm entegrasyonlar için tüm özelliklerin mevcut olmadığından ve arkadaşların içe aktarılması ve platformlar arası mesaj gönderme gibi yeteneklerin bu mevcut sürümde desteklenmediğini unutmayın. Topluluk tarafından yapılan entegrasyonlar - manuel olarak eklenmesi gerekiyor - ileriki bir tarihte de mevcut olacak.

Bununla birlikte, oyunları içe aktarabilir ve bunları başlatabilirsiniz - bu da platforma bağlı olarak ilgili müşteriyi başlatacak - ayrıca eklenen etiketler ve derecelendirmeler (beş yıldızdan olmayan), platform (GOG, Steam, Uplay, vb. ), işletim sistemi veya konsol, isim, aktivite veya oyunların kurulup kurulmadığı. Ayrıca, oyun platformunuzu, bulundukları platforma bağlı olarak ayıran bir sıralama seçeneği vardır, böylece hangi müşterinin başlatılacağını daha kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

Oyunlardan bahsedersek, adlarının kütüphanenizde nasıl görüneceğini özelleştirebilirsiniz. Bu, eğer sinir bozucu bulursanız en geç o ™ ve ® sembollerden kurtulabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, oyunlarınız için kapakları ve pankartlar özelleştirebilirsiniz. Başka bir deyişle, bir oyun karo görünümünde eksik bir görüntü içeriyorsa - veya hoşuna gitmiyorsa -, daha uygun bulduğunuz başka bir şeye göz atabilirsiniz.

Galaxy 2.0 ayrıca, seslerini aynen yaptıkları gibi yapan yer imleri içerir. Kütüphanenizdeki bir oyun sayfasında ya da mağazadaki bir oyundaysanız, yer imi simgesini tıkladığınızda kenar çubuğunda görünecektir. İndirimlerin izlenmesi yaklaşmakta olan bir özelliktir, bu nedenle henüz bu sürümde değildir.

Her ne kadar belki de diğerleri kadar büyük olmasa da, yine de bahsetmeye değer bir özellik olsa da, uygulamanın gerçek arka planı. Arkaplanını çeken şey kütüphanenizde ziyaret ettiğiniz en son oyundur. Örneğin, ağırlıklı olarak koyu kırmızı desenli bir sayfaya sahip olan Diablo'yu ziyaret ederseniz , Recent veya Activity gibi diğer bölümlere giderken taşınacak olan budur.

Son sekmesinde, genel bir özet için farklı sıralama seçenekleri veya farklı oyunlar eklendiğinde, kazanılan başarılarda veya saatlerde oynandığında size gösterilecek tarihi grafikler bulunur. Bunu gün, hafta veya aya göre de sıralayabilirsiniz. Bu özelleştirilebilirlik düzeyi, arkadaş lider tabloları gibi şeyler için de kullanılabilir

Millet, hala bu bağlantıda kapalı betaya kaydolabilir , ancak davetlilerin "ilk gelene ilk hizmet" temelinde gönderildiği söylenebilir.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
1
sad
1
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.