Final Fantasy VII Rebirth, PS5 İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Playstation State of Play etkinliğinde Final Fantasy VII Rebirth'ün yeni bir tanıtım videosu ve lansman tarihi gösterildi. Heyecanla beklenen bu başyapıt, PS5 için yolda.

Final Fantasy VII Rebirth, PS5 İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Square Enix'in yaratıcılığında oluşturulan ve Final Fantasy VII Remake'in devamı niteliğinde olan Final Fantasy VII Rebirth, çıkış tarihini duyurdu. Bu efsanevi yeniden yapımın ikinci bölümü, oyunculara 100 saate varan bir oyun süresi vaat ediyor.

Final Fantasy VII Rebirth Ne Zaman Çıkıyor?

Playstation State of Play etkinliği sırasında öne çıkan başlıklardan biri de kesinlikle Final Fantasy VII Rebirth oldu. Yeni tanıtım videosu ve çıkış tarihi ile beraber, bu devam oyununun 29 Şubat 2024'te PS5 için piyasaya sürüleceği açıklandı.

Square Enix, oyunun 100 saate yakın bir oynanış deneyimi sunacağını belirtiyor. Ancak oyun, orijinal Final Fantasy VII'nin yalnızca yarısına kadar uzanacak. Oyunda, tam anlamıyla bir açık dünya olmasa da, geniş ve derinlemesine keşfedilebilecek alanlara sahip olacak. Ayrıca, Final Fantasy 7 Remake: Rebirth'ün iki disk şeklinde piyasaya sürüleceğini ekleyelim.

Final Fantasy VII Rebirth, PS5 İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Final Fantasy 7 Remake: Rebirth şu anda 1.499 TL fiyatıyla ön siparişe açık. Eğer ilk oyunu deneyimlemediyseniz, Final Fantasy VII Remake ve Rebirth'in dahil olduğu özel paketi de aynı fiyata satın alabilirsiniz.