CD Projekt Red'den Bomba Duyuru: Cyberpunk 2077 Dizisi Yolda!

CD Projekt Red'in popüler oyunu Cyberpunk 2077'nin evrenini genişletme kararı aldığı ortaya çıktı. Oyun firması, Cyberpunk 2077'nin hikaye evreninden ilham alınarak live-action bir projenin hazırlıklarına başladığını resmi olarak duyurdu

CD Projekt Red'den Bomba Duyuru: Cyberpunk 2077 Dizisi Yolda!

Oyun dünyasının devlerinden biri olan CD Projekt RED, sevilen oyunu Cyberpunk 2077'nin evrenini farklı bir formatta genişletmeye hazırlanıyor. Şirket, bugün Cyberpunk 2077 oyununun evrenini temel alarak hazırladığı live-action bir dizi projesi üzerinde çalıştığını duyurdu. Oyunun hayranları için heyecan verici bir haber olan bu proje, oyunun geliştirilmesi sırasında da önemli roller üstlenen Cyberpunk 2077 ekibiyle yakın bir iş birliği içerisinde ilerletiliyor. Cyberpunk dünyasının detaylı hikayeleri ve derin karakterleri, dizi formatında nasıl işleneceği merak konusu olurken, projenin hangi aşamada olduğu ve ne zaman izleyicilerle buluşacağı konusunda şu an için net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak oyunun geniş hayran kitlesi, bu yeni projeyi büyük bir heyecanla bekliyor.

Cyberpunk 2077'nin Evreni Dizi Oluyor

Bugün, CD Projekt Red resmi internet sitesi üzerinden heyecan verici bir duyuru yaptı. Cyberpunk 2077'nin zengin evreninden esinlenen yeni bir live-action dizi projesi üzerinde çalışıldığı belirtildi. Bu projenin prodüksiyonu için AC Studios (Anonymous Content) ile iş birliği yapılıyor. Anonymous Content'in daha önce popüler dizileri olan True Detective ve Mr. Robot gibi başarılı işlere imza atmış olması, diziye olan beklentiyi artırıyor. Bunun yanı sıra, bu stüdyonun Oscar ödüllü The Revenant ve Spotlight filmlerinin yapımını üstlenmiş olması da dikkat çekiyor.

CD Projekt Red'den Bomba Duyuru: Cyberpunk 2077 Dizisi Yolda!

Dizi hakkında şu an için pek fazla bilgi mevcut değil. Yönetmen, oyuncu kadrosu ve hangi platformda yayınlanacağına dair detaylar hala gizemini koruyor. Ancak, Keanu Reeves'in sevilen karakteri Johnny Silverhand olarak diziye katılma ihtimali hayranlar arasında büyük bir heyecana sebep oldu.

Geçmişte, Cyberpunk temalı Cyberpunk Edgerunners animasyon serisi, televizyon dünyasında büyük bir başarıya imza atmıştı ve Cyberpunk 2077'nin popülerliğini tekrar artırmıştı. Şimdi ise, CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077 2.0 ve Phantom Liberty gibi devam projeleri üzerinde çalıştığı düşünülürse, hayranları birden çok platformda etkileyici hikayelerle buluşacak gibi görünüyor.