Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi 'Do Not Disturb', Netflix'te İzleyiciyle Buluştu!

Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler'de tanıdığımız gemi büfecisi Ayzek karakterinin öyküsünü ele aldığı 'Do Not Disturb' filmi, Netflix'te izleyicisiyle buluştu.

Cem Yılmaz, Netflix ile gerçekleştirdiği uzun soluklu iş birliği çerçevesinde, Erşan Kuneri dizisinin ilk sezonunun ardından 'Do Not Disturb' adlı filmi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Bu filmde, sevilen Ayzek karakterinin hikayesine tanık oluyoruz.

Ayzek Kimdir?

Ayzek, ilk olarak Karakomik Filmler serisinde karşımıza çıkan bir karakterdir. Bu karakter, 1970'li yılların sonlarına ait Aşk Gemisi dizisindeki Isaac Washington karakterinden ilham alınarak yaratılmıştır. Ayzek, gemi büfecisi olarak tanıdık ve sevilen bir figürdür. Kendisi komik tavırları ve unutulmaz replikleriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur.

Do Not Disturb Film Konusu

"Do Not Disturb" filmi, pandemi nedeniyle gemi büfecisi olarak çalıştığı işini kaybeden Ayzek'in hikayesine odaklanıyor. İşsiz kalan Ayzek, bir otelde gece resepsiyonisti olarak iş bulur. Ancak bu yeni işi onu beklenmedik ve komik olayların içine sürükler. Film, Ayzek'in bu yeni işinde yaşadığı maceraları ve komik deneyimlerini izleyicilere sunuyor. Ayzek'in klasik mizah tarzı ve absürd komedisi, filmin temel öğelerindendir.

Do Not Disturb Oyuncuları

Cem Yılmaz'ın hem yazıp hem de yönettiği bu filmde, Ahsen Eroğlu, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk ve Tülin Özen gibi yetenekli oyuncular önemli rollerde yer alıyor.