Kaçış'tan İlk Tanıtım Videosu Geldi!

Haziran ayından ülkemizde erişime açılacak olan Disney Plus, ilk yerli içeriği olacak olan Kaçış dizisinden ilk tanıtım fragmanını paylaştı. 30 saniyelik video, dram ve aksiyon türündeki dizide bizi nelerin beklediği ile ilgili ipuçları verdi.

14 Haziran 2022’de Türkiye’de erişime açılacak olan sinema ve dizi platformu Disney Plus, geride bıraktığımız aylarda aylık ve senelik abonelik fiyatlarını açıklamıştı. Alanında dünyanın önde gelenlerinden olan platformun, bunun yanı sıra ülkemizdeki senelik aboneler amacıyla %30’luk bir indirim gerçekletireceğini da sizlerle paylaşmıştık.

Heyecanla beklenilen Disney Plus’ın, ‘Atatürk’ dizisi gibi çoğu yerli yapımı da yapısında bulunduracağı ifade edilmişti. Bunlardan biri de platformun ilk yerli yapımı olma unvanını taşıyacak olan dram ve aksiyon türündeki Kaçış dizisiydi. Bundan birkaç hafta evvelce de bu yapımdan ilk fotoğrafların yaklaştığını sizlere aktarmıştık. Şimdi ise Disney Plus, endeksin bekleyenlerini heyecanlandıran bir paylaşım yaptı.

Videoyu görüntüleyemiyorsanız BURAYA tıklayın. 

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Disney Plus, dün akşam resmi hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak Kaçış dizisinin ilk tanıtımını paylaştı. ‘Nefesini duyuyoruz’ ifadeleriyle paylaşılan 30 saniyelik tanıtım fragmanı (teaser), platformun ilk yerli içeriği olacak olan dizide bizi nelerin beklediğini gösterdi.

Açıklamalara göre yapım; harp fotoğrafçısı Mehmet ve değişik ülkelerden gelen bir takım gazetecinin tetkik gerçekleştirme amacıyla Ezidi köyüne gidişleri ile başlayacak. Bunun yanı sıra Kaçış, sınır ötesine gizlice geride bıraktığımız bu grubun bir baskın neticesinde radikal terör örgütünün eline düşmeleri, ardından hayat sürdürdükleri dramları, değişimleri ve kaçış hikâyelerini husus alınacak.

Dram ve aksiyon türünde Kaçış dizisinde Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi bir çoğu ünlü isim yer alacak. Bunun yanı sıra 8 seksiyon süreceği belirti edilen yapımın yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğunu, O3 Medya ve Same Film’in de yapımcılığını üstlendiğini eklemeden geçmeyelim.