Snapdragon 865 SoC ile Asus ROG Phone 3, Temmuz ayında piyasaya sürülecek


Asus ROG Phone 3, bazılarının haberlerinde teknik özelliklerine, tasarımına ve kameralarına işaret eden birden fazla sızıntı nedeniyle zaman ve şimdi telefonun önümüzdeki ay açılacağını biliyoruz.
Snapdragon 865 SoC ile Asus ROG Phone 3, Temmuz ayında piyasaya sürülecek

Asus ROG Phone 3, Temmuz ayında Çin'de piyasaya sürülecek, Tencent ile Weibo ortaklığında duyuruldu. Duyuru kesin tarihi belirtmiyor, ancak Asus ROG Phone 3'ün, tıpkı selefi Asus ROG Phone 2 gibi Tencent tarafından derinden özelleştirilebileceğinden bahsediyor. Asus ROG Phone 3, bazılarının haberlerinde teknik özelliklerine, tasarımına ve kameralarına işaret eden birden fazla sızıntı nedeniyle zaman ve şimdi telefonun önümüzdeki ay açılacağını biliyoruz.

Gelen duyuru daha sürükleyici oyun deneyimi oluşturmak için kendi oyunlarının donanım performans optimizasyon getirmek için Çin'de - (Asus alt marka ROG) Weibo Asus ve Tencent tarafından yapılan, Tencent bir kez daha Republic of Gamers ile ortaklık olacağını belirtti . Duyuru, telefonun Temmuz ayında kesin bir tarih belirtilmeden başlatılacağını belirtti. Ayrıca Asus ROG Phone 3 için herhangi bir özellik paylaşmaz; ancak önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı beklenebilir.

Hatırlamak gerekirse, ROG Phone 2, Tencent tarafından yaratılan özel bir oyun deneyimiyle geldi. Asus ayrıca 120Hz ekrandan yararlanmak için birkaç optimize edilmiş oyun getirmek için Tencent ile ortaklık kurdu.

Tencent, bildiğimiz gibi, PUBG Mobile ve Çin'in Barış Oyunu, Call of Duty: Mobile ve diğer birçok oyun gibi hit mobil oyunların arkasında . Dünya çapında birkaç oyun mevcut olsa da, sadece Çin pazarı için daha fazla oyun var.

Asus ROG Phone 3 teknik özellikleri (beklenen)

Son TENAA listesi sayesinde, diğer bazı özellikler sızdırıldı. Telefonun 1.080x2.340 piksel çözünürlüğe sahip 6.9 inç AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. 128GB, 256GB ve 512GB dahili depolama ile birlikte 8GB, 12GB ve 16GB RAM ile üç yapılandırmada gelebilir. Üçlü arka kamera kurulumu ve hızlı şarj desteği olan 6.000mAh pil ile gelmesi bekleniyor. ROG Phone 3'ün sol tarafında ikincil bir USB C Tipi / video çıkış bağlantı noktası da olabilir.

 

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.