PUBG Ürdün ve Irak'da yasaklandı


PlayerUnknown's Battlegrounds , Ürdün Telekomünikasyon Düzenleme Komisyonu tarafından Fortnite de dahil olmak üzere altı oyunla yakında katılması beklenen yasaklandı. Savaş rotasının yasaklandığı diğer durumlar gibi, "olumsuz etki" ile ilgili belirsiz endişeler de atıldı
PUBG Ürdün ve Irak'da yasaklandı

Eğer PUBG oyunu takıntılıysanız, Ürdün Telekomünikasyon Düzenleme Komisyonu (TRC) Ürdün'deki PUBG'yi resmen yasakladığından, başka bir video oyununa bakmak zorunda kalabilirsiniz.

TRC’deki bir kaynak Roya’ya, Komisyon’un 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü kararı verdiğini ve detayların daha sonra verileceğini söyledi.

Sosyal medya kullanıcıları sonra oyun yasaklanmış olduğunu şüphelerim vardı  bildirilen  oyuncuların oyun oynamak istediğinizde bir uyarı ekranda görünmesini kullanılan "Sunucu yanıt vermedi. Daha sonra tekrar deneyiniz" diyerek o.

PUBG veya PlayerUnknown's Battlegrounds, oyuncuların bir adaya düştüğü ve ayakta kalan son kişi olmak için mücadele ettiği çok oyunculu bir savaş royası oyunudur.

Bir oyuncu solo, ikili veya dört oyuncuya kadar olan bir kadro ile oynamayı seçebilir. Oyunlar toplamda 100'e kadar oyuncu ile yüklenir.

PUBG, Irak'ta da yasaklandı ve onun yerine kimsenin ölmediği Çin'de 'vatansever' bir versiyonla değiştirildi . Nepal’de geçici olarak yasaklandı, ancak bu durumda ülkenin Yüksek Mahkemesi yasağı durdurup haklı olmadığını iddia etti. 

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.