18 Karat Altınlı Saat: Huawei Ultimate Design'ın Türkiye Fiyatı Cüzdanları Zorluyor!

Huawei'nin lüks saat modeli Watch Ultimate Design, Türkiye pazarına adım attı. 18 karat altınla tasarlanan bu özel model, Huawei Watch Ultimate Design Gold Edition adıyla tanıtıldı ve fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

18 Karat Altınlı Saat: Huawei Ultimate Design'ın Türkiye Fiyatı Cüzdanları Zorluyor!

Huawei'nin lüks segmentte konumlandırdığı yeni akıllı saati Watch Ultimate Gold Edition, altın kaplamalı tasarımı ile dikkat çekiyor. Peki, bu özel tasarımın Türkiye'deki fiyatı ne kadar ve satışa ne zaman sunulacak?

Huawei Watch Ultimate Design: Fiyat ve Çıkış Tarihi Huawei, altın kaplamalı bu özel modeliyle lüks saat pazarına iddialı bir giriş yapıyor. 18 karat altınla süslenen Watch Ultimate Design modelinin Türkiye fiyatı tam olarak 79.999 TL olarak belirlendi.

Bu özel akıllı saat, 2 Ekim'de ön siparişle müşterilere sunulacak ve 18 Ekim'de resmi olarak online satış platformlarından satışa sunulmuş olacak.

18 Karat Altınla İşlenmiş Huawei Watch Ultimate Gold Edition Bu lüks akıllı saatin kasası, 18 karat altın kullanılarak tasarlanmış altı bölümden oluşuyor. Saatin crown, PVD kayış ve kelebek tokası altınla kaplanmış, kayış ise dayanıklılık için titanyum malzemeden üretilmiş. Saatin desenleri, detayları daha belirgin kılmak için elmas kesim gravür tekniğiyle işlenmiştir.

Altın PVD kaplamalı titanyum kayış, ayarlanabilir özelliğe sahip bir kelebek tokaya sahip. Watch Ultimate Gold Edition, nano kristal seramik çerçeve ile üretilmiş ve CNC hassas işleme tekniğiyle mükemmel bir tasarıma kavuşturulmuştur. Saatin genel yapısı, standart bir modele kıyasla yaklaşık 6-7 kat daha dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede korozyona ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip.