Xiaomi, Mix Fold 3 ve Redmi K60 Ultra'nın Rekor Kıran Satışları Dikkat Çekiyor!

Xiaomi, Mix Fold 3'ü 14 Ağustos'ta piyasaya sürdü ve hemen ardından amiral gemisi Redmi K60 Ultra'yı ertesi gün piyasaya sürdü. İlk satış dün gerçekleşti ve şirket, bu satışın büyük bir başarı olduğunu duyurdu.

Xiaomi, Mix Fold 3 ve Redmi K60 Ultra'nın Rekor Kıran Satışları Dikkat Çekiyor!

Mix Fold 3 satışları, geçen yılki Mix Fold 2'ye göre 2,25 kat daha fazla oldu, ancak şirket gerçek rakamları açıklamadı. Ancak Redmi için bu bilgiyi paylaştı: sadece beş dakikada 220.000 ürün satıldı.

2022'ye geri dönüldüğünde, Mix Fold 2 de tüm cihazların beş dakika içinde tükendiği büyük bir başarı olarak nitelendirilmişti, ancak Xiaomi bir kez daha gerçek rakamı açıklamadı. Rakamlar 100 ile 1.000 arasında veya hatta daha fazla olabilir  tüm gün tahminde bulunabiliriz, ama gerçek şu ki Mix Fold 3, önceki modelini büyük bir farkla geride bıraktı.

Sonuçta, daha ince, daha hafif, daha fazla ve gelişmiş kameralara sahip ve bunların üzerine daha büyük bir bataryaya sahip. Ne yazık ki, Mix Fold 3 sadece Çin'de kalacağı için küresel hayranları bu harika özellikleri kaçırıyor.

Redmi K60 Ultra'nın yurt içindeki başarısı, Xiaomi 13T serisinin ne getirebileceğine dair bir öncü olabilir. Redmi K50 Ultra'nın kamera bölümünde bir iyileştirme aldığını ve Xiaomi 12T Pro olarak yeniden piyasaya sürüldüğünde gördük ve bu sonbaharda benzer bir şeyin olup olmayacağını merak ediyoruz.

Bir rapor, Xiaomi'nin 1 Eylül'de 13T lansmanı planladığını öne sürdü  ve IFA Berlin'in aynı zamanda gerçekleşiyor olması nedeniyle, Almanya'nın başkentinde bir etkinlik görebiliriz.