Realme GT 7 Pro Ekran Ve Pil Özellikleri Sızdırıldı
Vivo X200 ve X200 Pro Ekran Boyutları Sızdırıldı

Sıradaki içerik:

Vivo X200 ve X200 Pro Ekran Boyutları Sızdırıldı

e
sv

Realme GT 7 Pro Ekran ve Pil Özellikleri Sızdırıldı

133 okunma — 01 Temmuz 2024 10:02
Realme GT 7 Pro'nun ekran, kamera, pil ve şarj detayları açıklandı. Yeni amiral gemisi telefonun tüm özelliklerini öğrenin!
Realme GT 7 Pro Ekran ve Pil Özellikleri Sızdırıldı

Realme’nin yeni amiral gemisi telefonu GT 7 Pro’nun ekran, kamera, pil ve şarj detayları sızdırıldı. Digital Chat Station (DCS) adıyla bilinen güvenilir sektör bilgi sızdırıcısı, bu yeni modelin Snapdragon 8 Gen 4 işlemci ile geleceğini belirtti. Realme GT 6 serisinde Pro modeli bulunmadığından, GT 7 Pro’nun GT 5 Pro’nun doğrudan varisi olacağı tahmin ediliyor. Bu sızıntılar, Realme hayranlarının ve teknoloji meraklılarının heyecanını artırmış durumda. Şimdi, Realme GT 7 Pro’nun detaylarına birlikte göz atalım.

Realme GT 7 Pro Ekran, Kamera ve Pil Detayları

Digital Chat Station (DCS) adıyla bilinen sektör bilgi sızdırıcısı, en son Snapdragon 8 Gen 4 işlemciyle çalışan yeni bir Realme telefonuyla ilgili bilgileri sızdırdı. Tahminci resmi isimden bahsetmese de muhtemelen Realme GT 7 Pro olacaktır. Realme GT 6 serisinde Pro modeli bulunmadığından telefon, GT 5 Pro’nun doğrudan varisi olacak.

Ekran Özellikleri

Realme GT 7 Pro’nun hafif kavisli kenarları olan 1,5K çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Bu, kullanıcıların daha geniş bir görüş açısı ve daha yüksek bir ekran çözünürlüğü deneyimi yaşayacakları anlamına geliyor.

Realme GT 7 Pro Ekran ve Pil Özellikleri Sızdırıldı

Realme GT 7 Pro Ekran ve Pil Özellikleri Sızdırıldı

Kamera Detayları

Arka tarafta, sol üst köşede üçlü kamera sistemini barındıran kare şeklinde bir kamera modülü bekleyebilirsiniz. Ana sensörün 50MP çok odaklı bir lens olduğu ve ek kameralardan birinin Sony IMX882 sensörünü kullanan 3x periskop telefoto lens olduğu söyleniyor. Ayrıca, ihbarcı telefonun telefoto makro desteğine sahip olmayabileceğini açıkladı.

Pil ve Şarj Özellikleri

Bataryaya gelince, ihbarcı bunun 6000mAh civarında olacağını ve “5800mAh’den az” olmayacağını öne sürüyor. Telefonun 100 watt hızlı şarjı destekleyeceği belirtiliyor. Güvenlik açısından GT 7 Pro, ekrana gömülü ultrasonik parmak izi sensörüne sahip olacak ve bu teknolojiye sahip ilk Realme telefonu olacak.

Ek Özellikler

İhbarcı ayrıca telefonun IP68 ve IP69 toz ve suya dayanıklılık derecelerine sahip olacağını, yani sıçramalara, dökülmelere ve suya kısa süreli daldırmaya dayanabileceğini belirtti. Ancak, Realme GT 7 Pro için kablosuz şarj desteği henüz doğrulanmadı.

GT 7 Pro’nun şirket yetkilisi tarafından açıklandığı üzere Hindistan’da piyasaya sürüleceği zaten doğrulandı. Küresel pazarda piyasaya sürülecek ilk Snapdragon 8 Gen 4 telefonu olabilir. Lansman tarihinin bu yılın son çeyreğinde bir zamanda olması bekleniyor.

Realme GT 7 Pro Özellikler Tablosu

ÖzellikDetaylar
Ekran1,5K çözünürlük, hafif kavisli
Ana Kamera50MP çok odaklı lens
Telefoto KameraSony IMX882, 3x periskop
Batarya6000mAh (5800mAh’den az değil)
Hızlı Şarj100 watt
Parmak İzi SensörüUltrasonik ekran içi
DayanıklılıkIP68 ve IP69 toz ve suya dayanıklılık

Realme GT 7 Pro, etkileyici ekranı, güçlü kamera sistemi, büyük bataryası ve hızlı şarj özellikleri ile dikkat çekiyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

SEO Başlık: Realme GT 7 Pro: Ekran, Kamera, Pil ve Şarj Detayları

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli