Mobil Oyunculukta Yeni Bir Çağ: Assassin's Creed Mirage IPhone 15 Pro Serisi İçin Geliyor!
TEMSA’dan Dev Adım: Türkiye’nin İlk Şehirlerarası Hidrojenli Otobüsü Üretimi Başlıyor!

Sıradaki içerik:

TEMSA’dan Dev Adım: Türkiye’nin İlk Şehirlerarası Hidrojenli Otobüsü Üretimi Başlıyor!

e
sv

Mobil Oyunculukta Yeni Bir Çağ: Assassin’s Creed Mirage iPhone 15 Pro Serisi İçin Geliyor!

486 okunma — 13 Eylül 2023 11:54
Bir ilk gerçekleşiyor: Efsanevi Assassin’s Creed serisi, mobil platforma özel bir adaptasyonla geliyor, ve bu özel deneyimi sadece iPhone 15 Pro kullanıcıları yaşayacak.
mobil oyunculukta yeni bir cag assassins creed mirage iphone 15 pro serisi icin geliyor7915

Apple’ın son teknoloji ürünü olan A17 Pro yonga seti, sektörde büyük bir heyecan yarattı. Assassin’s Creed Mirage oyununun iPhone 15 Pro serisine özgü, doğrudan entegre edilmiş şekilde sunulacak olması bu heyecanı ikiye katlıyor.

Apple A17 Pro’nun Gücüyle Assassin’s Creed Mirage Mobilde!

3nm üretim sürecinde tasarlanan A17 Pro, 6 grafik çekirdeğini önceki nesle kıyasla yüzde 20 daha etkili bir şekilde çalıştırıyor. Işın izleme özelliğiyle birlikte masa üstü kalitesinde grafikler sunmayı vaat eden A17 Pro, bu yılın en çok beklenen oyunlarından Assassin’s Creed Mirage‘ı iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max‘te doğrudan çalıştırabilecek.

Bugüne dek Android platformunda, ışın izleme teknolojisi Samsung, MediaTek ve Qualcomm ile tanıtıldı, ancak böyle büyük bir oyun duyurusu yapılmamıştı. Apple, kendi ekosisteminin sunduğu avantajlarla mobil oyun deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

Assassin’s Creed Mirage’ın mobil dünyada kapılarını önümüzdeki yılın başlarında açması bekleniyorken, Resident Evil Village, Resident Evil 4 ve Death Stranding oyunlarının da yıl sonuna kadar sunulması planlanıyor. A17 Pro yonga setinin gücüyle donatılan iPad modellerinde de bu oyunların yer alması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli