TweetDeck (X Pro) Resmen ücretli Hale Geliyor
HMD Global, ucuz fiyatlı yeni modeli Nokia C210’u tanıttı: Fiyatı sadece 110 dolar!

Sıradaki içerik:

HMD Global, ucuz fiyatlı yeni modeli Nokia C210’u tanıttı: Fiyatı sadece 110 dolar!

e
sv

TweetDeck (X Pro) resmen ücretli hale geliyor

440 okunma — 16 Ağustos 2023 16:17
Twitter'ın servisleri ücretli hale gelmeye devam ediyor. Özellikle, X Pro (önceden TweetDeck olarak bilinir) artık X Premium aboneliği gereksinimiyle birlikte geldi.
tweetdeck x pro resmen ucretli hale geliyor5744

Bir zamanlar sadece Twitter olarak tanınan sosyal medya devi, TweetDeck’i resmen X Pro olarak yeniden markalamış ve ücretli bir hizmet olarak sunmaya başlamıştır. Bu, aslında bir ay önce duyurulmuştu ve TweetDeck’e erişimin onaylı olması gerektiği belirtilmişti. Ancak şimdi, onaylı olmayan kullanıcılar X Pro’ya erişmek istediklerinde X Premium (daha önce Twitter Blue olarak biliniyordu) ödeme portalına yönlendiriliyor.

Elon Musk‘un liderliğindeki Twitter, uzun formatlı gönderiler, metin biçimlendirme, reklam geliri paylaşımı ve daha yüksek arama sıralamaları gibi ekstra özelliklerle X Premium aboneliğini daha çekici hale getirme çabasında. Şimdi, X Pro‘ya erişimin, mavi bir onay işareti almak için ödeme yapmaya değer olduğunu umuyorlar.

TweetDeck (X Pro) resmen ücretli hale geliyor

TweetDeck, 2011’de Twitter tarafından satın alınmadan önce en popüler üçüncü parti uygulamalardan biriydi. Çoklu hesap ve kişiselleştirilmiş akışları destekleme yeteneği, onu gazeteciler, pazarlamacılar ve Twitter’ı işlerinde düzenli olarak kullanan diğer profesyoneller için vazgeçilmez bir araç haline getirdi. Bu nedenle, TweetDeck’i ücretli bir hizmet haline getirmek ve “Pro” etiketini eklemek stratejik bir hareket olarak görünüyor. Ancak, daha önce ücretsiz erişime sahip oldukları bir hizmet için şimdi ödeme yapmak zorunda olan kullanıcılar için bu durum pek de hoş karşılanmayabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli