The Last of Us'ta Abby'nin Yeni Yüzü Belli Oldu!

The Last of Us dizisinin yaratıcısı Craig Mazin, hayranlar arasında merakla beklenen Abby karakterinin kim tarafından canlandırılacağına dair ipuçları verdi.

The Last of Us'ta Abby'nin Yeni Yüzü Belli Oldu!

Craig Mazin, The Hollywood Reporter ile yaptığı son röportajında, Abby karakterinin kim tarafından oynanacağını henüz açıklamasa da bu konuda bir kararın alındığına dair işaretler verdi. Yapımcıya, bu karakterin hangi oyuncu tarafından canlandırılacağının zaten belirlenip belirlenmediği soruldu.

Mazin, “Belki de öyle gülerek. Grev süreci çalışmalarımızı kesintiye uğratsa da rol dağılımı için çalışıyoruz. Öncelikle ele aldığımız karakter Abby” dedi. Abby, dizinin gelecek sezonunda önemli bir rol oynayacak olan karakterlerden biri. Bu karakter, oyun hayranları arasında oldukça tartışmalıydı, bu nedenle detaylara girmeden konuyu kapatalım.

The Last of Us'ta Abby Kim Olabilir?

The Last of Us

Güvenilir olduğu söylenen bir kaynak, Abby karakterinin, Hunters ve The Wilds dizilerinden tanıdığımız Shannon Berry tarafından canlandırılacağını iddia ediyor. Ancak, Hollywood'da yaşanan grev sebebiyle bu bilginin doğruluk payını öğrenmemiz biraz zaman alacak.

Craig Mazin, hayranlarına sadece Abby'nin kim tarafından oynanacağına dair değil, aynı zamanda The Last Of Us'ın kaç sezon süreceğiyle ilgili de bazı bilgiler verdi. Yapımcı, üç ila beş sezon arasında bir süre planladıklarını, ancak ideal olanın dört sezon olacağını söyledi. Ayrıca, gelecek sezonda herhangi bir karakterin ölüm riski taşıdığını ve hiç kimsenin güvende olmadığını da belirtti.

Dizi için planlanan ikinci sezonun 2025'te yayınlanması bekleniyor. Peki, sizce Abby karakteri için Shannon Berry doğru bir tercih mi? Karakterle oyuncunun ne kadar uyumlu olduğunu düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz!