En İyi 9 Kadın Suikastçı Filmi
Apple Watch Series 7 399 Dolar Fiyat Etiketiyle Piyasaya Sürüldü

Sıradaki içerik:

Apple Watch Series 7 399 Dolar Fiyat Etiketiyle Piyasaya Sürüldü

e
sv

En İyi 9 Kadın Suikastçı Filmi

130 okunma — 30 Eylül 2021 12:01
Kadın yıldızlarla ilgili olarak her türlü tür izlemek harika. Dramalar, komediler, romantik komediler, dönem filmleri, gerilim filmleri, bilim kurgu, belgeseller var ve liste uzayıp gidiyor. Ancak özellikle canlandırıcı bir tür, kadınları suikastçı karakterler olarak öne çıkaran filmlerdir.
En İyi 9 Kadın Suikastçı Filmi

Kadın yıldızlarla ilgili olarak her türlü tür izlemek harika. Dramalar, komediler, romantik komediler, dönem filmleri, gerilim filmleri, bilim kurgu, belgeseller var ve liste uzayıp gidiyor. Ancak özellikle canlandırıcı bir tür, kadınları suikastçı karakterler olarak öne çıkaran filmlerdir. Bu filmler, bu sessiz kadın avcıları belli bir pürüzsüz, kurnaz aura ile tasvir ettikleri için, kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak tamamen katildir. Bunlardan bazıları daha sessiz ama etkili olabilirken, diğerleri daha saldırgan ve şiddetli olabilir, ancak hepsi tamamen baş belasıdır. Suikastçıların erkek ve maço tipler olmasını biraz beklerken, mücadele edebilen ve en iyilerini bile geride bırakabilen kadın suikastçıları görmek hoş bir sürpriz oluyor. Bu sert çekirdekli kadınlar, popüler kültürü, kadınların da erkek meslektaşları kadar sert ve fiziksel olarak yetenekli olduklarını yansıtmaya teşvik etmeleri anlamında ilham veriyor. Yıllar boyunca birçok harika kadın suikastçı filmi yapıldı, ancak bazıları özellikle harika olarak göze çarpıyor.

En İyi 9 Kadın Suikastçı Filmi

Bu en iyi filmlerden bazıları daha yenidir ve bazı son teknoloji dublör çalışmaları içerirken, diğerleri kendilerini çok eski zamanlardan beri klasik aksiyon filmleri olarak mühürlemiştir. En şaşırtıcı ve zorlu kadın film karakterlerinden bazılarını görmeye hazırsanız, bu en iyi 9 kadın suikastçı filmine göz atın. diğerleri ise çok eski zamanlardan beri klasik aksiyon filmleri olarak kendilerini mühürlediler. En şaşırtıcı ve zorlu kadın film karakterlerinden bazılarını görmeye hazırsanız, bu en iyi 9 kadın suikastçı filmine göz atın. diğerleri ise çok eski zamanlardan beri klasik aksiyon filmleri olarak kendilerini mühürlediler. En şaşırtıcı ve zorlu kadın film karakterlerinden bazılarını görmeye hazırsanız, bu en iyi 9 kadın suikastçı filmine göz atın.

Kill Bill Cilt 1’de Beatrix Kiddo

Quentin Tarantino’nun yönettiği Kill Bill, 2003 yılında piyasaya sürüldü ve Uma Thurman ve Lucy Liu’nun başrollerini paylaştı. Öncül, onu öldürmeye çalıştıktan sonra bir grup kötü adamdan intikam almaya yemin eden lider kadın suikastçıyı takip ediyor.

Kill Bill

The Long Kiss Goodnight

Renny Harlin’in yönettiği ve başrolünde Geena Davis’in yer aldığı bu film, hafızasını kaybeden ancak eski katil klanının hedefinde olan birinci sınıf bir hükümet suikastçısı olarak geçmiş hayatını hatırlayan bir banliyö okulu öğretmenini takip ediyor.

The Long Kiss Goodnight

Cataleya in Columbiana 

Bu film Luc Besson tarafından yazılmıştır ve başrolde Zoe Saldana, Bogota, Columbia’da küçük bir çocukken ailesinin vahşice öldürülmesine tanık olduktan sonra mesleğe sahip çıkan üst düzey hit bir kadını güzel bir şekilde canlandırmaktadır.

Cataleya in Columbiana 

Atomik Sarışın Lorraine Broughton

Bu 2017 filmi David Leitch tarafından yönetildi ve Charlize Theron’u MI16 için çalışan ve şehvetli çekiciliğini rakiplerini tamamen ezmeden önce silahsızlandırmak ve sersemletmek için kullanan bir suikastçı olarak canlandırıyor.

Atomik Sarışın Lorraine Broughton

Lucy

Scarlett Johannson, performans arttırıcı ilaç kullanılarak kaçırılan ve profesyonel bir süper suikastçıya dönüştürülen sıradan bir insan olarak şaşırtıcı bir performans sergiliyor. Sonunda yeni güçlerini, başlangıçta onu kaçıranlardan intikam almak için kullanır.

Lucy

Hanna

Finlandiya’nın kırsal kesiminde geçen Saoirse Ronan, babası tarafından acımasız bir tetikçi olarak yetiştirilen genç bir kızı inandırıcı bir şekilde oynuyor, ancak sonunda onun yetiştirilme tarzını ve neden bu kadar şiddete maruz kaldığını sorgulamaya başlıyor.

Hanna

Nikita

Kadın suikastçı türünün klasiklerinden biri ve Anne Parillaud, hapse girme veya Fransız hükümeti için eğitimli bir hit kadın olma seçenekleri verilen sert bir suçluyu oynuyor.

Nikita

Ajan Salt

Bu 2010 casus gerilim filmi, sonunda uyuyan bir ajan ve Rus casusu olmakla suçlanan bir CIA subayını oynayan Angelina Jolie’yi canlandırıyor. Yakalanmaktan kurtulmak için kaçması ve masumiyetini kanıtlayarak adını temizlemeye çalışması gerekiyor.

Ajan Salt

Yuki Kashima in Lady Snowblood

Meiko Kaji, doğuştan kötü bir profesyonel katil olmak için eğitilmiş bir kadını canlandıran bu gerilimde başrolde oynuyor ve sonunda, çocukluğunda ailesine zarar veren hırsızlardan intikam almaya çalışıyor.

Yuki Kashima in Lady Snowblood

İlgili Makaleler

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli