Rick and Morty'nin Yeni Sezonu Geliyor: İşte Ne Zaman Yayınlanacak!

Ünlü yetişkin animasyonu Rick and Morty'nin yedinci sezonunun 15 Ekim'de ekranlara döneceği Adult Swim tarafından duyuruldu.

Rick and Morty'nin Yeni Sezonu Geliyor: İşte Ne Zaman Yayınlanacak!

Popüler animasyon serisi Rick and Morty, hayranlarını sevindirecek bir haberle geri dönüyor. 15 Ekim'de ekranlara gelmeye hazırlanan 7. Sezon hakkında Adult Swim başkanı Michael Ouweleen, "Bu 10 bölümlük sezonda, ekibin komedi ve animasyonda sınırları zorladığını göreceksiniz. Rick and Morty ekibi hikayelerini paylaşmaya yeni başladı." ifadelerini kullandı.

Bu yeni sezonda dizinin eş yaratıcısı Justin Roiland'ın olmaması dikkat çekiyor. Roiland, yaşanan bazı olumsuz iddiaların ardından Warner Bros. Discovery'ye bağlı olan Adult Swim ile ilişkisini kesmiş durumda. Bu, Roiland'ın seslendirdiği karakterlere (Rick Sanchez ve Morty Smith dahil) yeni bir seslendirme sanatçısının geleceği anlamına geliyor.

Kimler Seslendirme Yapacak?

Yeni seslendirme ekibi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, bu sene Comic-Con etkinliğinde Yapımcı Steven Levy, karakter seslerine yakın alternatiflerin tercih edildiğini belirtti. Dan Stevens'ın (The Legion, Downton Abbey) Hulu yapımı olan Solar Opposites dizisinde Roiland'ın yerini alması da gündeme geldi. Yeni sezon tanıtımında; "Rick ve Morty geri geldi! Yeni sezonda bizi nelerin beklediği merak konusu. Jerry nasıl olacak? Ya da Yaz ne yapacak? Lise günlerine geri dönüş mü olacak? Kim bilir! Ama şunu biliyoruz, Rick and Morty hep bizimle olacak!" ifadeleri yer alıyor.

Rick and Morty'nin başında Dan Harmon bulunmaya devam ediyor. Dizinin 10. Sezona kadar devam edeceği de duyurulan bilgiler arasında. Yeni sezonla birlikte karakterlerin başına gelecek maceraları merakla bekliyoruz!