Netflix'in popüler yerli yapımı Kulüp'ün ikinci sezonu için fragman ve yayın tarihi duyuruldu

Netflix'in izleyiciler tarafından büyük ilgi gören yerli dizilerinden Kulüp için 2. sezonun yayın tarihi ve fragmanı duyuruldu.

Netflix'in tanınmış yerli yapımı Kulüp'ün ikinci sezonu için fragman yayımlandı ve sezonun ne zaman ekrana geleceği belirtildi. Kulüp'ün yeni sezon bölümleri 15 Eylül'de Netflix platformunda izleyiciyle buluşacak. Yayınlanan yeni sezon fragmanından anlaşıldığı üzere hikaye, birinci sezonun yaklaşık 5 yıl sonrasında geçiyor. 1960'lar İstanbul atmosferinde izleyiciyi ağırlayan bu sezonun yaratıcısı olarak Rana Denizer'i görüyoruz. Yönetmenlik koltuğunda ise Zeynep Günay ve Seren Yüce oturuyor. Diziye, ilk sezondaki Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci, ve Asude Kalebek gibi isimlere ek olarak, Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni oyuncular da katıldı.

Kulüp 2. Sezonun Özeti

1960'ların başlarında Türkiye ve özellikle İstanbul'da sosyal yaşam ve eğlence sektörü büyük bir dönüşüm içindedir. Çelebi ve Matilda, yaşanan zorluklara ve baskılara karşın Kulüp İstanbul'un kapılarını açık tutmak için bir araya gelirler. Henüz genç yaşta birçok sorumluluk yüklenen Raşel, şimdi 5 yaşındaki kızı Rana'nın annesidir ve ailesini bir arada tutma çabası içindedir. Rana, Kulüp'ün enerjik ve ışıltılı dünyasına hayranlıkla büyürken, Matilda ve Çelebi ise mekânı zorluklara rağmen faaliyette tutabilmek için kolları sıvar. Bu sezonda Raşel, Rana ile bir yandan kendi aile yaşantısını inşa ederken, diğer yandan Kulüp ekibi, yaşadıkları tüm engellere karşı birlikte mücadele ederek birbirlerine sıkı sıkıya bağlanırlar.