Moto G54 Görselleri Sızdırıldı: İşte O Görüntüler

Motorola'nın Moto G53 modeli Aralık ayında piyasaya sürüldü ve şirket, sürpriz olmayan bir şekilde G54 olarak adlandırılacak olan halefini hazırlamak için şimdiden yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Moto G54 Görselleri Sızdırıldı: İşte O Görüntüler

Bu ayın başında bazı çok da etkileyici olmayan sızdırılan görsellere tanık olduk, ancak bugün bizi gerçek bir sürpriz bekliyor. Efsanevi sızdırma uzmanı Evan Blass (yani @evleaks), yaklaşmakta olan orta segment cihazın oldukça resmi görünen basın görsellerine ulaşmış. İşte keyfiniz için bu görseller.

Söylentilere göre piyasaya sürülecek dört renk seçeneğinden üçünü görüyoruz: Uzay Rengi (koyu gri), Coronet Mavisi (canlı mavi) ve muhtemelen Ambrosia. Ek olarak bir de Ballad Mavisi sürümü olacak. Eğer bu ilginç isimler hakkında merak ediyorsanız, bunlar Pantone renk isimleridir. Motorola'nın devam eden bir Pantone ortaklığı bulunmaktadır, bu nedenle bu renk isimleri bu şekildedir.

Geçmişteki söylentilere göre G54, 120 Hz yenileme hızına sahip 6.5" FHD+ dokunmatik ekran, 50 MP ana arka kamera, 16 MP ön kamera, 8GB RAM'e kadar ve 256GB'a kadar genişletilebilir depolama alanı ve 5.000 mAh batarya ile gelmesi bekleniyor. Bu, önceki modele göre maksimum depolama alanını iki katına çıkarıyor ve ayrıca daha yüksek çözünürlüklü bir ekranı bulunuyor. Ancak bunun dışında herhangi bir güncelleme olmadığı görülüyor.