Infinix, Cyberpunk Temalı Yeni Oyun Telefonu GT 10 Pro'yu GameX'te Tanıtacak

Global teknoloji devi Infinix, oyun tutkunlarına özel olarak tasarlanmış, Cyberpunk estetiğiyle dikkat çeken yeni telefon modeli GT 10 Pro'yu GameX 2023'te tanıtma kararı aldı.

Infinix, Cyberpunk Temalı Yeni Oyun Telefonu GT 10 Pro'yu GameX'te Tanıtacak

Hem ekonomik hem de yüksek performanslı bu yeni model, özgün tasarımıyla oyun deneyimini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

GameX 2023 ziyaretçileri, Infinix'in 1.500 metrekarelik devasa Level Infinite standında, Infinix GT 10 Pro'yu yakından inceleyebilecek. Standda yer alacak "Şans Çarkı" etkinliğiyle her gün şanslı birkaç ziyaretçi, bu yeni telefon modeline sahip olmanın heyecanını yaşayacak.

Yüksek performanslı Dimensity sekiz çekirdekli işlemciye ev sahipliği yapan Infinix GT 10 Pro, fiyat performans oranıyla dikkat çekiyor. Cihaz, yüksek FPS değerleriyle akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimini garantiliyor.

Oyun Maratonları İçin Özel Soğutma Teknolojisi

Infinix, Cyberpunk Temalı Yeni Oyun Telefonu GT 10 Pro'yu GameX'te Tanıtacak

GT 10 Pro, oyun severler için geliştirilen özel soğutma teknolojisiyle donatıldı. Bu teknoloji, uzun oyun oturumları sırasında telefonun aşırı ısınmasını önleyerek, kullanıcılara kesintisiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca, telefonun yeni yazılım özellikleri, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak oyuncuların oyunlara daha çok odaklanmasına yardımcı oluyor.

Telefonun Cyberpunk tasarımı, kullanıcıya özelleştirme olanağı sunan mini LED ekranla bir adım öne çıkıyor. Koruyucu kaplama ise uzun oyun maratonları düşünülerek tasarlanmış, konforlu bir tutuş sunuyor.

Yakında Türkiye pazarına giriş yapacak olan Infinix GT 10 Pro, özellikle mobil oyuncuların zevkine hitap edecek Siber Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle raflardaki yerini alacak.