David Fincher'ın Beklenen Netflix Filmi The Killer'dan Fragman Geldi

Tanınmış yönetmen David Fincher'ın Michael Fassbender ve Tilda Swinton başrollü yeni Netflix projesi The Killer için heyecanla beklenen fragman sonunda paylaşıldı.

Fight Club, Seven ve Zodiac gibi unutulmaz filmlerin arkasındaki isim olan David Fincher, The Killer ile gerilim türüne yeni bir katkıda bulunuyor. Filmde, Michael Fassbender'ı soğukkanlı bir kiralık katil olarak görüyoruz ve filmin konusu ve oyuncu kadrosuyla büyük bir ilgi çekiyor.

Netflix'in YouTube kanalında yayınlanan fragmanda şöyle deniyor: "Bir kiralık katil, büyük bir hedefi son anda kaçırdıktan sonra onu işe alanlara karşı harekete geçer. Bu uluslararası takipte, onun için kişisel olmadığını söylese de en büyük rakibi kendi kendisidir."

David Fincher'ın Beklenen Netflix Filmi The Killer'dan Fragman Geldi

David Fincher'ın Son Filmi 10 Kasım'da Netflix'te Yayınlanacak

Fransız çizgi roman serisi The Killer'dan esinlenen film, David Fincher'ın Seven filmi için birlikte çalıştığı Andrew Kevin Walker tarafından senaryolaştırıldı. Michael Fassbender'a, Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte, Kerry O’Malley, Gabriel Polanco, Emiliano Pernia ve Tilda Swinton gibi yetenekli oyuncular eşlik ediyor.

Gone Girl'den bu yana bir gerilim filmi yönetmeyen Fincher, fragmandaki sahnelerle Fight Club hatırlatmaları yaparak filmografiye eşsiz bir ek yapmış gibi görünüyor. The Killer, 10 Kasım'da Netflix'te izleyiciyle buluşacak.