Cem Yılmaz'dan Yeni Film Müjdesi: Do Not Disturb Yakında Netflix'te!

Türk sinemasının sevilen ismi Cem Yılmaz, yeni filmi Do Not Disturb ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix platformunda izleyiciyle buluşacak olan filmle ilgili detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı.

Cem Yılmaz'dan Yeni Film Müjdesi: Do Not Disturb Yakında Netflix'te!

Cem Yılmaz'ın son dönemdeki projeleri, bazı eleştirilere maruz kalmış olsa da, sanatçı yeni film projeleriyle sinemaseverlere heyecanlı anlar yaşatmaya devam ediyor.

Netflix'in resmi Instagram hesabı ve X platformunda (eski adıyla Twitter) film için özel bir tanıtım afişi paylaşıldı. Afişin üzerinde dikkat çeken tarih: 29 Eylül!

"Do Not Disturb", Cem Yılmaz'ın daha önce seyirciyle buluşturduğu Kara Komik Filmler serisinden tanıdığımız Ayzek karakterine odaklanacak. Film, 29 Eylül'de Netflix platformunda yerini alacak ve aboneler istedikleri zaman bu yeni yapımı izleme şansı bulacak.

Filmin kadrosunda Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk, Tülin Özen ve Ahsen Eroğlu gibi değerli oyuncular rol alıyor. Oyuncu kadrosunun setteki neşeli anları zaman zaman sosyal medyada paylaşılıyor.

Cem Yılmaz'dan Yeni Film Müjdesi: Do Not Disturb Yakında Netflix'te!

Filmle ilgili beklentiler oldukça yüksek ve yaklaşan fragman için de büyük bir merak içerisindeyiz.

Cem Yılmaz'ın bu yeni projesini nasıl bulacağınızı merak ediyoruz. Fikirlerinizi ve beklentilerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz!