Cehennem Melekleri 4 Fragmanı Yayınlandı

Beklenen an geldi: Cehennem Melekleri serisinin son halkası olan Cehennem Melekleri 4'ün fragmanı nihayet yayınlandı. Bu aksiyon dolu serinin son bölümünden bu kadar uzun bir süre sonra yeniden kamera karşısına geçen oyuncu kadrosu, hayranları heyecanlandırıyor.

Sylvester Stallone ve Jason Statham gibi aksiyon filmi devlerini bir kez daha ana ekranda görmek için sabırsızlanıyoruz. Ancak onlara bu sefer, Tony Jaa, 50 Cent, Megan Fox, Dolph Lundgren, Iko Uwais ve Andy Garcia gibi yeni ve yetenekli isimler eşlik ediyor.

Fragman, serinin önceki filmlerinden tanıdığımız kahramanlarımızın yanı sıra yeni Cehennem Melekleri'yle tanıştırıyor bizi. Bu yeni nesil, modern savaş teknikleri ve stratejileriyle eski garde'ı şaşırtıyor. Fakat bu iki nesil arasında yaşanan gerilim, filmin dinamiklerini daha da zenginleştiriyor.

Film yapımcıları, fragmanda fanların geri bildirimlerine de yer veriyorlar. "Cehennem Melekleri 4'ü daha yetişkin bir tema ile sunun" talebine, "Mesajınızı aldık ve harekete geçtik" yanıtını veriyorlar. Fragmanın Türkçe altyazılı olduğunu da eklemekte fayda var.

Cehennem Melekleri 4 vizyon tarihi

Cehennem Melekleri 4, Türkiye’de 22 Eylül 2023 tarihinde vizyona girecek. Hemen aşağıdan filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Kanlı, aksiyon yüklü ve adrenalin dolu bir serüvenin bizi beklediği aşikar. Peki, siz bu fragman hakkında neler hissediyorsunuz? Fikirlerinizi ve beklentilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin!