Samsung Galaxy Fold yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor


Samsung Galaxy Fold'daki lansman tarihini birkaç ay kaçırmış olabilir, ancak tatil sezonu için zamanında hazır olması gerekir. Bu konuya aşina insanlarla konuşan Bloomberg'e göre .
Samsung Galaxy Fold yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor

Samsung Galaxy Fold'daki lansman tarihini birkaç ay kaçırmış olabilir, ancak tatil sezonu için zamanında hazır olması gerekir. Bu konuya aşina insanlarla konuşan Bloomberg'e göre .

Önceden, Galaxy Fold Nisan ayında tekrar piyasaya sürülecekti, ancak bu inceleme birimlerinin teknoloji gazetecileri için birbiri ardına başarısız olmasına başlamadan önceydi. Ekrandaki tüm sorunlara yanıt olarak, Samsung lansmanı geciktirdi ve sorunların nasıl çözüleceği hakkında bir soruşturma başlattı.

Son zamanlarda, Samsung CEO'su DJ Koh , yeni katlanabilir telefonun lansmanını koştuğunu bile itiraf etti . İyi haber şu ki, Samsung Galaxy Fold'u test etmenin son aşamalarında ve satışların yakın zamanda başlaması bekleniyor.

Galaxy Fold'un inceleme birimlerini rahatsız eden en büyük sorunlardan biri, ekranın bütünlüğü için elzem olan ekran üzerinde çıkarması kolay koruyucu filmdi. Yeni ve geliştirilmiş Galaxy Fold, filmi artık cihazın imkansız hale getirerek cihazın çerçevesinin altına uzatıyor.

Galaxy Fold ile ilgili sorunlardan bir diğeri de ekran ve telefonun gövdesi arasında sıkışıp kalmaya neden oldu. Samsung, ekranla aynı hizada olmasını sağlamak ve filmi tamamen açıldığında daha da uzatmak için menteşeyi yeniden tasarladı.

Samsung Galaxy Fold

Bu, döküntülerin girmesini önlemek için gövde ile ekran arasındaki boşluğu daraltmalıdır. Yeni menteşe tasarımı ayrıca tamamen açıldığında daha fazla gerginlik yaratır, ekranın daha sağlam hissetmesini sağlar ve çirkin kıvrımların merkezde oluşmasını önler.

Çıkış tarihi şimdilik havada kalsa da, söz konusu kişilerden biri ekran ve batarya gibi bileşenlerin yakında seri üretim için Vietnam'a gönderileceğini söylüyor.

Samsung, 7 Ağustos’ta yeni Note 10 telefonlarını tanıtmak üzere bir etkinlik düzenlediğinde , yeni ve geliştirilmiş Galaxy Fold’u sergilemek için mükemmel bir zaman olurdu. Ancak, kaynaklardan birine göre orada göründüğünü görmemiz olası değil.

Yine de, iyi haber Galaxy Fold'un sorunlarının çözüldüğü ve yakında ortaya çıkacağı yönünde. Sadece yakında değil.

Tepkileriniz Nedir?

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.