Microsoft Blair Witch'i Duyurdu


Microsoft’un yeni korku oyunu Blair Witch, ismini geçtiği mekan olan Blair Witch’ten alıyor. Çıkış fragmanında oldukça ürpertici bir oynanışı barındıran oyun, özgün Blair Witch filminde de olduğu gibi bir ormanda yer alacak gibi görünüyor.

Microsoft’un yeni korku oyunu Blair Witch, ismini geçtiği mekan olan Blair Witch’ten alıyor. Çıkış fragmanında oldukça ürpertici bir oynanışı barındıran oyun, özgün Blair Witch filminde de olduğu gibi bir ormanda yer alacak gibi görünüyor. Oyun, başlangıçta alışık olduğumuz serüven oyunları gibi görünse de hemen istikamet değiştirip soluğunuzu kesecek bir korku oyununa dönüşüyor.

Resmi basın yayınındaki notlarda şu açıklama yer aldı:

 

“Sene 1996. Genç bir çocuk, Maryland Burkittsville yakınlarındaki Black Hills Forest’ta ortadan kayboldu. Siz de bu maceraya olaylı bir geçmişi bulunan daha önceki polis memuru Ellis olarak katılacaksınız. Başlangıçta sıradan olan bu tahkikat çok kısa vakitte sonsuz bir karabasana dönüşecek. Siz, korkularınızla ve Blair Witch’le yüzleşirken gizemli bir güç, ormanın derinliklerinde peşinize düşecek.”

 

Görünüşe göre oyunun tümünde, çağdaş korku oyunları P.T ve Outlast’te olduğu gibi birinci şahıs bir kamera perspektifi seçenek edilecek. Blair Witch, ikisi de psikolojik korku oyunları olan Layers of Fear ve Observer’ın geliştiricileri tarafından geliştirilecek.

Oyun, 30 Ağustos 2019 tarihinde Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir olacak.

 

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz.