HBO'nun Yeni Bilim Kurgu Animesi Scavengers Reign'den İlk Fragman Yayınlandı!
Bayraktar TB3, Pistte Gövde Gösterisi Yaptı: Rakipleri Alarmda!

Sıradaki içerik:

Bayraktar TB3, Pistte Gövde Gösterisi Yaptı: Rakipleri Alarmda!

e
sv

HBO’nun Yeni Bilim Kurgu Animesi Scavengers Reign’den İlk Fragman Yayınlandı!

24 okunma — 13 Ekim 2023 13:41
Scavengers Reign'in yeni fragmanı, yabancı bir gezegende yaşamanın ne kadar zorlayıcı olabileceğini izleyicilere gösteriyor. Bu ilgi çekici animasyon serisi, 19 Ekim'de Max platformunda izleyicilerle buluşacak.
hbonun yeni bilim kurgu animesi scavengers reignden ilk fragman yayinlandi10231

Bir an düşünün; tüm bildiklerinizden koparak, sizin için hayati tehlike arz eden bir gezegene sürüklendiniz. Bu gezegen üzerinde adım attığınız her yer, size düşman. HBO Max’in 19 Ekim’de gösterime girecek olan yeni animasyon dizisi Scavengers Reign, tam da bu konseptle seyirci karşısına çıkıyor.

Bu heyecan verici animasyon dizisi, Joseph Bennett ve Charles Huettner’in kreatif zekalarının bir ürünüdür. Dizi, 2016 yapımı beğenilen animasyon kısa filmi Scavengers’ın ruhunu taşıyor ve hikayeyi daha da genişletiyor. Scavengers Reign, uzayda seyahat ederken gemileri zarar gören ve bu yüzden yabancı bir gezegende mahsur kalan bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini merkezine alıyor.

HBO'nun Yeni Bilim Kurgu Animesi Scavengers Reign'den İlk Fragman Yayınlandı!

Scavengers Reign’in Heyecan Dolu Fragmanı Yayınlandı

Farklı karakterlerin, henüz tam olarak anlamadıkları ve kesinlikle dost canlısı olmayan bir ekosistemde nasıl hayatta kaldığına ve belki de bu yabancı dünyadan nasıl kaçtığına şahit oluyoruz. Bu animasyonda, Wunmi Mosaku’nun (Azi) karakterine, Bob Stephenson (Sam), Sunita Mani (Ursula), Ted Travelstead (Kamen) ve Alia Shawkat (Levi) gibi yetenekli seslendirme sanatçıları eşlik ediyor.

Aynı zamanda animasyonda, konuk olarak Pollyanna McIntosh’un (Kris), Dash Williams’ın (Barry), Freddy Rodriguez’in (Terrence), Sepideh Moafi’nin (Mia) ve Skyler Gisondo’nun (Charlie) seslerini de duyacağız. Yaratıcı ekibin yanında, Chris Prynoski da projede yönetici yapımcı olarak görev alıyor. Sean Buckelew ve James Merrill bu projede ortak yürütücü yapımcılar olarak yer alırken, Benjy Brooke da gözetmen yönetmen olarak projeye dahil oldu. Animasyon, Titmouse ortak yapımı olarak üretildi.

Dizi, 19 Ekim’de Max platformunda ilk üç bölümüyle seyirciyle buluşacak ve 9 Kasım’a dek her Perşembe üç yeni bölümle devam edecek. Türkiye’de Max platformu mevcut olmasa da, HBO‘nun içeriklerini Türkiye’de izleyiciyle buluşturan BluTV’nin, bu diziye de ev sahipliği yapmasını dört gözle bekliyoruz. Ayrıca bu animasyonun Netflix’te de yayınlanabileceğini düşünüyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli