Ben Kimim? (Who Am I): Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Ben Kimim? (Who Am I) filmi televizyon ekranlarında! Yönetmen Baran bo Odar'ın filmi konusu ve Tom Schilling, Elyas M'Barek gibi oyuncularla göz dolduruyor.

Ben Kimim? (Who Am I): Konusu ve Oyuncu Kadrosu
Ben Kimim? (Who Am I)

Ben Kimim? (Who Am I) filmi, televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Baran bo Odar'ın üstlendiği film, merak uyandıran konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki, Ben Kimim? filminin konusu ne? Ben Kimim? filminin oyuncuları kim?

Ben Kimim? Filminin Konusu Ne?

Toplumla fazla ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin (Tom Schilling), Max (Elyas M'Barek) adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker grubu kurarlar. CLAY, son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurur ve Europol ile istihbarat teşkilatlarının dikkatini çeker. Grup için işler yolunda gitse de, onları hedef alan karanlık bir hacker grubu, her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.

Ben Kimim? Filminin Oyuncuları Kim?

Ben Kimim? filminin oyuncu kadrosu şöyle:

Oyuncu Karakter
Tom Schilling Benjamin
Elyas M'Barek Max
Wotan Wilke Möhring Stephan
Antoine Monot Jr. Paul
Trine Dyrholm Europol Agent
Stephan Kampwirth Hanne Lindberg
Hannah Herzsprung Marie
David Masterson FBI Agent
Lena Dörrie Karo
Robert Eliot Richter
Alica Hubiak Lisa
Antonia Putiloff Mucki

Ben Kimim? Filminin IMDb Puanı Kaç?

Ben Kimim? filminin IMDb puanı 10 üzerinden 7.4 olarak belirlendi.

Ben Kimim? Filminin Çekim Yerleri

Film, Almanya'nın çeşitli yerlerinde çekilmiştir. Özellikle Berlin'deki mekanlar, filmin ana sahnelerine ev sahipliği yapmıştır. Berlin'in teknolojik ve modern atmosferi, filmin hacker temasıyla uyum içinde olmuştur.

Ben Kimim? Filminin Vizyon Tarihi

Ben Kimim? (Who Am I) filminin vizyon tarihi 25 Eylül 2014 olarak belirlenmiştir. Film, vizyona girdiği dönemde büyük ilgi görmüş ve beğeni toplamıştır.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!