Viggo Mortensen The Hunt For Gollum'da Yer Alabilir Mi?
A Quiet Place: Day One Gişede Hızlı Başladı ve Rekor Kırdı!

Sıradaki içerik:

A Quiet Place: Day One Gişede Hızlı Başladı ve Rekor Kırdı!

e
sv

Viggo Mortensen The Hunt for Gollum’da Yer Alabilir Mi?

90 okunma — 30 Haziran 2024 22:51
Viggo Mortensen, The Hunt for Gollum filminde rol alabilir. Gandalf rolü için Ian McKellen de geri dönebilir.
Viggo Mortensen The Hunt for Gollum'da Yer Alabilir Mi?

Son dönemde duyurulan en dikkat çekici projelerden biri olan The Hunt for Gollum, yeni bir Yüzüklerin Efendisi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Warner Bros., geçtiğimiz ay yaptığı bir açıklama ile bu filmin yolda olduğunu ve Andy Serkis’in yöneteceğini duyurdu. Dahası, hem orijinal üçlemeyi hem de Hobbit üçlemesini hayata geçiren ekibin de bu projede yer alacağı açıklandı. Peter Jackson ve Fran Walsh‘un varlığıyla daha da heyecan verici bir hâl alan The Hunt for Gollum için hazırlıklar sürerken, filme dair dikkat çekici açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Viggo Mortensen’in Düşünceleri

Viggo Mortensen, orijinal üçlemede Aragorn karakterine hayat veren başarılı oyuncu, yeni filmde yer alma ihtimali hakkında konuştu. Kendisine yeni Yüzüklerin Efendisi filminde rol alıp almayacağı sorulduğunda, bunun senaryoya bağlı olduğunu belirtti. Mortensen, “Eğer senaryo iyi değilse, parasız kalmadığım takdirde böyle bir teklifi kabul etmem.” şeklinde açıklamada bulundu. Bu açıklama, oyuncunun senaryonun kalitesine ne kadar önem verdiğini gösteriyor ve olası bir dönüşün kapısını aralıyor.

Viggo Mortensen The Hunt for Gollum'da Yer Alabilir Mi?

Viggo Mortensen The Hunt for Gollum’da Yer Alabilir Mi?

Tanıdık Karakterlerin Dönüşü

Ian McKellen, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Gandalf rolüne geri dönme fikrine sıcak baktığını belirtmişti. Şimdi benzer bir açıklama da Viggo Mortensen’den geldi. Andy Serkis, verdiği bir röportajda The Hunt for Gollum filminde Gollum‘un yanı sıra tanıdık birkaç karakteri daha görebileceğimizi söyledi. Bu açıklamalar, The Hunt for Gollum‘un orijinal ekibi yeniden bir araya getirecek bir film olma ihtimalini artırıyor.

The Hunt for Gollum’un Hikayesi

The Hunt for Gollum, Yüzüklerin Efendisi evreninde önemli bir yere sahip olan Gollum karakterinin peşine düşülen bir hikâyeyi anlatıyor. Bu filmde, Gandalf ve Aragorn gibi karakterlerin kısa da olsa görünmesi bekleniyor. Orijinal ekibin yeniden bir araya gelmesi, bu projeyi hayranlar için daha da çekici hale getiriyor.

Özellikler:

ÖzellikDetaylar
YönetmenAndy Serkis
Öne Çıkan OyuncularViggo Mortensen, Ian McKellen
Beklenen KarakterlerAragorn, Gandalf, Gollum
Yapım EkibiPeter Jackson, Fran Walsh

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli