Yarından Sonra Konusu Ne Oyuncuları Kim?
Hibrit Porsche 911 Tanıtıldı: Otomobil Dünyasının Yeni Şaheseri

Sıradaki içerik:

Hibrit Porsche 911 Tanıtıldı: Otomobil Dünyasının Yeni Şaheseri

e
sv

Yarından Sonra Konusu Ne Oyuncuları Kim?

57 okunma — 30 Mayıs 2024 14:58
Film izlemeyi sevenler tarafından aksiyon, gerilim türündeki 2004 yapımı Düşüş filmine ilişkin 'Düşüş filminin konusu ne, oyuncuları kim?' sorularının cevabı merak ediliyor.
Yarından Sonra Konusu Ne Oyuncuları Kim?

Yarından Sonra filmi, 2004 yapımı bir dram ve bilim kurgu filmidir. Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Dennis Quaid ve Emmy Rossum gibi isimler bulunmaktadır. Film, bir grup bilim insanının Dünya’nın küresel ısınma ve iklim değişikliği nedeniyle felakete sürüklenmesi ve bu durumu tersine çevirmek için zamanla yarışmalarını konu almaktadır. Jake Gyllenhaal, filmde Jack Hall karakterini, Dennis Quaid ise Jack’in babası Profesör Jack Hall’ı canlandırmaktadır. Emmy Rossum ise Jack’in arkadaşı ve romantik ilgiyi oynar. Film, çevresel felaketlerin insanlık üzerindeki etkilerini ve insanlığın bu tür bir krize nasıl yanıt verdiğini ele almaktadır.

 

Yarından Sonra (The Day After Tomorrow) Oyuncuları

 1. Jake Gyllenhaal – Jack Hall
 2. Dennis Quaid – Profesör Jack Hall
 3. Emmy Rossum – Laura Chapman
 4. Dash Mihok – Jason Evans
 5. Jay O. Sanders – Frank Harris
 6. Sela Ward – Dr. Lucy Hall
 7. Ian Holm – Terry Rapson
 8. Arjay Smith – Brian Parks
 9. Austin Nichols – J.D.
 10. Tamlyn Tomita – Janet Tokada

Yarından Sonra Filmi Çekim Yeri

Yarından Sonra filminin çekim yeri çeşitli yerlerde gerçekleştirilmiştir. Filmdeki sahnelerin birçoğu farklı şehirlerde, stüdyo setlerinde ve özel efektler kullanılarak oluşturulmuştur. Ancak bazı ana çekim mekanları şunlardır:

 1. Los Angeles, California, ABD: Filmdeki birçok sahnenin çekimi Los Angeles’ta gerçekleştirilmiştir. Özellikle şehir manzaraları ve bazı sokak görüntüleri burada çekilmiştir.
 2. Toronto, Ontario, Kanada: Bazı iç mekan çekimleri ve stüdyo sahneleri Toronto’da yapılmıştır. Özellikle filmdeki laboratuvar ve bilimsel araştırma sahnelerinin bir kısmı burada çekilmiştir.
 3. Montreal, Quebec, Kanada: Filmdeki buzul sahneleri ve kar fırtınası çekimleri Montreal’de yapılmıştır. Bu sahneler, filmdeki doğal felaketlerin etkilerini göstermek için kullanılmıştır.

Bu şehirlerin dışında, film ekibi ayrıca diğer birçok yerde çekim yapmış olabilir. Ancak bu üç yer, filmdeki ana çekim yerleridir ve filmin genel atmosferini oluşturmak için kullanılmıştır.

Yarından Sonra filmi oyuncuları kim ve konusu nedir? İşte oyuncu kadrosu

Yarından Sonra Filmi Ne Zaman Çekildi ?

Yarından Sonra filminin çekim tarihleri 2003 yılına dayanır. Başrollerini Jake Gyllenhaal ve Dennis Quaid’in paylaştığı bu bilim kurgu ve felaket filmi, 2004 yılında gösterime girmiştir.

Yarından Sonra Fragmanı

Kaynak: Youtube

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli