Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerinde Yeni Zam Yaklaşıyor
Google Pixel 8 ve 8 Pro Modellerinin Tasarımı Resmi Olarak Açıklandı

Sıradaki içerik:

Google Pixel 8 ve 8 Pro Modellerinin Tasarımı Resmi Olarak Açıklandı

e
sv

Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerinde Yeni Zam Yaklaşıyor

11 okunma — 25 Eylül 2023 12:44
Microsoft'un popüler oyun abonelik servisi Xbox Game Pass, sektörde büyük bir başarı elde etmesine rağmen, şirket maliyetleri dengede tutmak için zorluklarla karşılaşıyor. Bu sebeple, kullanıcılara yakında bir fiyat artışı duyurusu yapılması bekleniyor.
xbox game pass abonelik ucretlerinde yeni zam yaklasiyor8609

Microsoft’un popüler oyun abonelik servisi Xbox Game Pass, sektörün zirvesindeki yerini koruyor ve 30 milyon aboneye sahip olduğu bildiriliyor. Ancak bu başarı, ekonomik zorluklara rağmen sürdürülebilir bir gelir modeli oluşturma konusundaki zorluklardan muaf değil.

Xbox Game Pass’in gelecekteki fiyat artışı ne zaman?

Bir etkinlikte Microsoft Gaming’in başında bulunan Phil Spencer, özellikle Starfield’in Game Pass platformunda satışlarını artırdığını ve Forza Motorsport’un bu eğilimi sürdürmesini beklediklerini söyledi. Spencer, aynı zamanda büyük oyunları abonelik servisine düzenli olarak getirme sözlerini yerine getirdiklerini de ekledi.

Phil Spencer’a Xbox Game Pass fiyatlarında bir artış olup olmayacağı sorulduğunda, bu tür bir artışın yakın gelecekte gerçekleşebileceğini belirtti. Ancak Spencer, Game Pass’in fiyatının yükseltilse bile sunulan değerin bu fiyatın üzerinde olacağını vurguladı.

Spencer, ne zaman bir fiyat artışı olacağına dair kesin bir tarih belirtmedi. Ancak daha önce Haziran ayında bir fiyat artışı yaşandığı düşünüldüğünde, bu yıl içinde başka bir artışın olması beklenmiyor. Bununla birlikte, gelecek yılın planlarında nasıl bir değişiklik yapılacağı büyük bir ilgi konusu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli