Google Pixel 8 Ve 8 Pro Modellerinin Tasarımı Resmi Olarak Açıklandı
iPhone 15 Pro için Resident Evil Village Çıkış Tarihi Açıklandı

Sıradaki içerik:

iPhone 15 Pro için Resident Evil Village Çıkış Tarihi Açıklandı

e
sv

Google Pixel 8 ve 8 Pro Modellerinin Tasarımı Resmi Olarak Açıklandı

9 okunma — 25 Eylül 2023 12:28
Pixel 8 serisi, beklenenin ötesinde bir tasarım ve renk seçenekleriyle sonunda resmi olarak tanıtıldı. Pixel 8 ve Pixel 8 Pro, yenilikçi tasarımı ve çarpıcı renk paletiyle dikkat çekiyor.
google pixel 8 ve 8 pro modellerinin tasarimi resmi olarak aciklandi8605

Google, Android dünyasında liderliğini sürdürürken, kendi donanımında da sınırları zorlamaya devam ediyor. Yaklaşan Pixel 8 serisi, bu konudaki en yeni adımlardan biri. Son gelen bilgilere göre, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun tasarımı artık resmiyet kazandı.

Google Pixel 8 serisinin tasarımı göz dolduruyor

Son paylaşılan bilgilere göre, Pixel 8 Pro modeli, zarif Obsidiyen, sofistike Porselen ve canlı Gök Mavisi renk seçenekleriyle kullanıcılarını bekliyor. Bu arada, Gök Mavisi renk seçeneğinin daha uygun fiyatlı Pixel 8a modelinde de karşımıza çıkacağını belirtelim. Diğer yandan, Pixel 8’in minimalist Şakayık Gülü, asil Gri ve derin Obsidiyen renk seçenekleriyle tüketicilere sunulması bekleniyor.

Google Pixel 8 ve 8 Pro Modellerinin Tasarımı Resmi Olarak Açıklandı

Renklerin yanı sıra tasarım yönünden de Pixel 8 serisi, önceki modellerden büyük bir farkla karşımıza çıkıyor. Pixel 7 serisinde gördüğümüz keskin hatlar bu sefer yerini daha yumuşak ve aerodinamik bir yapıya bırakıyor. Aynı zamanda, kameralar artık tek bir cam modülü altında yer alıyor, bu da telefonun genel estetiğini daha sade ve şık bir hale getiriyor.

Pixel 8, 8 Pro ve 8a’dan oluşan bu üçlü, Google’ın Ekim ayında düzenleyeceği “Made by Google” etkinliğiyle tanıtılması bekleniyor. Etkinliğin tarihi olarak 4 Ekim belirlendi. Bu yüzden, Pixel 8 serisinin tüm özellikleri ve yenilikleri için takipte kalmalısınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli