Will Smith'in Yeni Bilim-Kurgu Filmi: Resistor Yolda
Hitman Oyuncuları kim ve konusu ne?

Sıradaki içerik:

Hitman Oyuncuları kim ve konusu ne?

e
sv

Will Smith’in Yeni Bilim-Kurgu Filmi: Resistor Yolda

23 okunma — 18 Haziran 2024 22:06
Bad Boys 4'ün başarısının ardından Will Smith, Sony Pictures'ın yeni bilim-kurgu filmi Resistor ile geri dönüyor. Film, Daniel Suarez’in Influx romanından uyarlanıyor.
will smithin yeni bilim kurgu filmi resistor yolda12186

Will Smith, Oscar Ödül Töreni’nde yaşanan tokat skandalı sonrası Hollywood’da zor günler geçirdi. Birkaç yıl gözlerden uzak kalan ünlü oyuncu, izleyicilerin sempatisini kaybetmiş ve stüdyoların güvenini yitirmişti. Ancak geçtiğimiz hafta vizyona giren Bad Boys 4 ile bu durum değişti. Film, gişede büyük başarı yakalayarak Smith’in Hollywood’a dönüşünün önünü açtı.

Bad Boys 4’ün Başarısı

Will Smith ve Martin Lawrence’in başrollerini üstlendiği Bad Boys 4, sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı. Gişe rakamları, filmin stüdyosunu memnun etti ve izleyicilerin Will Smith’e olan tepkisinin azaldığını gösterdi. Bu başarı, Smith’in yeni projelerde yer almasını kolaylaştırdı.

Will Smith’in Yeni Projesi: Resistor

Sony Pictures, Resistor adını taşıyan yeni bir bilim-kurgu filminin başrolü için Will Smith ile anlaştı. Bu film, Daniel Suarez’in çok satan romanı Influx’ın bir uyarlaması olacak. Resistor, konusu ve heyecan verici hikayesiyle dikkat çekiyor.

Will Smith'in Yeni Bilim-Kurgu Filmi: Resistor Yolda

Resistor’un Konusu

2014 tarihli roman, yerçekimini yansıtabilecek devrimsel bir cihaz geliştiren fizikçi Jon Grady‘ye odaklanıyor. Bu buluş, BTC adlı gizli bir örgütün dikkatini çekiyor. Dünya düzenini değiştirecek devrimsel teknolojileri baskılayan bu örgüt, işbirliğine yanaşmayan Grady’i, en son teknolojilerle donatılmış, kabus gibi bir hapishaneye atıyor. Burada Grady’nin yolu, devlet tarafından hapsedilmiş diğer dahilerle kesişiyor.

Will Smith’in Hollywood’daki Geleceği

Bad Boys 4’ün başarısı ve Resistor ile geri dönüşü, Will Smith’in Hollywood’daki yerini yeniden sağlamlaştırabilir. İzleyicilerin ve stüdyoların yeniden güvenini kazanması, ünlü oyuncunun gelecekte daha büyük projelerde yer almasına olanak tanıyacak gibi görünüyor.

Detaylar
Film AdıResistor
YönetmenHenüz açıklanmadı
Başrol OyuncusuWill Smith
KaynakDaniel Suarez’in çok satan romanı Influx
KonusuYerçekimini yansıtabilecek bir cihaz geliştiren fizikçi Jon Grady’nin hikayesi
Gizli ÖrgütBTC adlı gizli örgüt, devrimsel teknolojileri baskılamaktadır
Çıkış TarihiHenüz belirlenmedi

Will Smith’in Hollywood’a geri dönüşü ve yeni bilim-kurgu filmi Resistor, izleyiciler ve hayranları için büyük bir heyecan kaynağı. Bad Boys 4’ün başarısı, Smith’in kariyerindeki yeni dönemin başlangıcı olabilir. Bu film, hem konusu hem de Will Smith’in performansıyla dikkat çekeceğe benziyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli