Valorant Konsollara Geliyor: 14 Haziran'da Beta Başlıyor
Black Ops 6 Çıkış Tarihi Netleşti

Sıradaki içerik:

Black Ops 6 Çıkış Tarihi Netleşti

e
sv

Valorant Konsollara Geliyor: 14 Haziran’da Beta Başlıyor

38 okunma — 08 Haziran 2024 15:24
Valorant, 14 Haziran’da PS5 ve Xbox konsollara sınırlı beta olarak çıkış yapıyor. Çapraz oyun desteği ve hesap aktarımı özellikleri sunulacak.
valorant konsollara geliyor 14 haziranda beta basliyor11212

Valorant, 14 Haziran’da Konsollara Geliyor

Riot’un popüler FPS oyunu Valorant, çıkışından dört yıl sonra PS5 ve Xbox konsollara geliyor. Riot, oyunun 14 Haziran’da PS5 ve Xbox Series X/S konsollara “sınırlı beta” olarak çıkış yapacağını açıkladı.

Beta Süreci ve İçerikler

Beta süreci 14 Haziran’da başlayacak ve Temmuz ayına kadar devam edecek. Riot, oyunu daha geniş bir kitleyle test etmek ve yeni konsol oyuncularının oyunun haritalarına, modlarına, oynanabilir karakterlerine (ajanlar), özel yeteneklerine ve silahlarının nasıl çalıştığına alışmasını sağlamak için bu sınırlı beta sürümünü sunacak.

Beta programa katılan oyuncular, çeşitli haritaları ve modları deneyimleyebilecek. Yeni oyuncular belirli sayıda karakterle oynayacak; Xbox Game Pass aboneleri ise PC’de olduğu gibi tüm ajanların kilidi açılmış şekilde oyuna başlayacak.

Çapraz Oyun Özelliği ve Hesap Aktarımı

Valorant’ın konsol sürümünde Xbox ve PlayStation platformları arasında çapraz oyun özelliği olacak ancak PC oyuncuları ayrı tutulacak. Riot, konsol oyuncularıyla PC oyuncularının adil bir şekilde eşleşmesi ve mücadele etmesi için bu kararı aldıklarını belirtiyor. Oyuncular, PC hesaplarıyla giriş yapıp PC’de satın aldıkları ve kazandıkları tüm öğeleri konsol sürümüne aktarabilecek.

Kayıt ve Davet Süreci

Valorant konsol sürümüne kayıtlar açıldı. Davet edilen oyuncular e-posta ile bilgilendirilecek ve referans linkleriyle 5 arkadaşını davet edebilecek.

Valorant’ın konsollara gelmesi, oyunun hayran kitlesini genişletecek ve yeni oyunculara eşsiz bir FPS deneyimi sunacak. Konsol oyuncuları, oyunun keyfini çıkarmak için 14 Haziran’ı sabırsızlıkla bekliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli