Black Ops 6 Çıkış Tarihi Netleşti
Pubg Mobile 90 FPS Destekleyen Telefonlar Listesi 2024

Sıradaki içerik:

Pubg Mobile 90 FPS Destekleyen Telefonlar Listesi 2024

e
sv

Black Ops 6 Çıkış Tarihi Netleşti

48 okunma — 08 Haziran 2024 15:19
Call of Duty: Black Ops 6 çıkış tarihi 25 Ekim 2024 olarak açıklandı. Daha fazla bilgi için 9 Haziran'daki Xbox Showcase'i kaçırmayın.
black ops 6 cikis tarihi netlesti11209

Black Ops 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu: Oyun 25 Ekim’de Piyasaya Sunulacak

Call of Duty: Black Ops serisinin merakla beklenen yeni oyunu Black Ops 6’nın çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 25 Ekim 2024‘te piyasaya sürülecek. Bu duyuru sırasında kısa bir teaser ve “Black Ops serisinin karanlık yeni bölümü” tanımlaması yapıldı.

Black Ops 6 Direct ve Xbox Showcase Etkinliği

Xbox, 9 Haziran’da Türkiye saatiyle 20:00’da yapılacak Xbox Games Showcase’de Black Ops 6 hakkında daha fazla detay açıklayacağını duyurdu. Bu etkinliği, Call of Duty: Black Ops 6 Direct takip edecek ve oyunun “oynanışa ilk derinlemesine bakışı” sağlanacak.

Teaser ve Logo İncelemesi

Black Ops 6‘nın teaser’ında, arkasında kalkan logosu olan bir köpek üçlüsünü gösteren bir logo yer alıyor. Logonun kendisi, 50 dolarlık bir banknotun arkasına benzeyen bir şeyin üzerine yerleştirilmiş ve köpek üçlüsünü çerçeveliyor. Bu logo, Birleşik Devletler Kongre Binası’na benzer bir yapının önünde duran köpeklerden birinin bere takmasıyla dikkat çekiyor.

Call of Duty: Black Ops 6, serinin hayranlarını heyecanlandıracak pek çok yeni özellik ve karanlık bir hikaye sunacak. Oyunun detaylarını ve oynanışını görmek için 9 Haziran’daki etkinlikleri kaçırmayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli