The Legend Of Lara Croft'un Yayın Tarihi Belli Oldu!
Enginar Suyu Nasıl Yapılır Faydaları Neler?

Sıradaki içerik:

Enginar Suyu Nasıl Yapılır Faydaları Neler?

e
sv

The Legend of Lara Croft’un Yayın Tarihi Belli Oldu!

47 okunma — 02 Haziran 2024 12:27
Netflix'in yeni animasyon serisi "Tomb Raider: The Legend of Lara Croft"un yayın tarihi ve fragmanı açıklandı! 10 Ekim'de izleyicilerle buluşacak olan bu serinin detayları ve ses getiren konusu hakkında bilgi alın.
The Legend of Lara Croft'un Yayın Tarihi Belli Oldu!

Netflix’in yeni animasyon serisi “Tomb Raider: The Legend of Lara Croft”un çıkış tarihi belli oldu ve fragmanı da yayınlandı. Lara Croft’un maceralarını konu alan bu heyecan verici anime, 10 Ekim’de Netflix platformunda izleyicilerle buluşacak.

Fragman, Lara Croft’un aksiyon dolu sahnelerini içeriyor ve izleyicileri meraklandırmayı başarıyor. Anlatıcı, Lara Croft’a “Bay Croft, daha ne kadar dayanabilirsiniz?” diye soruyor, bu da fragmanın etkileyici atmosferini artırıyor.

Lara Croft’un Yeni Maceraları:

Animenin konusu, ‘Shadow of the Tomb Raider’ oyununun sonrasında geçiyor. Lara Croft, Survivor hikayesinden sonra daha tehlikeli ve yalnız maceralara atılıyor. Ancak, Croft Malikanesi’nden güçlü bir Çin artefaktının çalınmasıyla eve dönmek zorunda kalır. Bu tehlikeli görev, onu dünyanın dört bir yanına ve unutulmuş mezarların derinliklerine götürerek kendi gerçek kimliğiyle yüzleşmesine neden olacaktır.

Oyuncu Kadrosu ve Yapım Süreci:

Seri, Lara Croft’u Agent Carter’dan tanıdığımız Hayley Atwell’in seslendireceği bir kadro ile geliştiriliyor. Jonah Maiava rolünü ise Earl Baylon tekrarlıyor. “Tomb Raider: The Legend of Lara Croft”un geliştirilmesi 2021’de başladı ve Tasha Huo tarafından yazılıp üretiliyor. Crystal Dynamics, hikayenin Core Design’ın orijinal oyunları ile yeniden başlatılan üçlemeyi birleştireceğini belirtiyor.

 

Bu seri, Netflix’in diğer başarılı animasyon serileri gibi geniş bir hayran kitlesi bulmayı hedefliyor. Scott Pilgrim Takes Off ve Blue Eye Samurai gibi yapımların izleyiciyi etkilemesinin ardından, “Tomb Raider: The Legend of Lara Croft“un da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Kaynak: Netflix

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli