The Boys’un Spin-off'u Gen V, İkinci Sezon Için Onayı Kaptı
Avrupa’da Twitter (X) Darbesi: Platform Tamamen Engellenebilir!

Sıradaki içerik:

Avrupa’da Twitter (X) Darbesi: Platform Tamamen Engellenebilir!

e
sv

The Boys’un Spin-off’u Gen V, İkinci Sezon için Onayı Kaptı

47 okunma — 20 Ekim 2023 12:14
Amazon Prime Video'nun popüler süper kahraman dizisi The Boys'un evreninde geçen yan hikaye Gen V, ikinci sezon için Amazon'dan yeşil ışığı gördü.
the boyse28099un spin offu gen v ikinci sezon icin onayi kapti10731

Amazon Prime Video‘nun popüler süper kahraman dizisi The Boys’un yan hikayesi olan Gen V, Amazon’dan ikinci sezon onayını aldı. Bu onay, 1. Sezon finali olan 3 Kasım tarihinden önce verildi. Dizi, Eylül’de yayınlanan sekiz bölümlük ilk sezonuyla büyük ilgi gördü.

Gen V’ye ikinci sezon onayı!

Amazon MGM Studios’un televizyon başkanı Vernon Sanders, “The Boys evrenini Gen V ile genişletmek, hem bizim için hem de Sony’deki değerli iş ortaklarımız için heyecan verici bir deneyim oldu” ifadelerini kullandı. Amazon’un The Boys serisine olan bağlılığı göz önüne alındığında, yan hikaye olan Gen V’nin ilk sezonunun ardından ikinci sezon için geri dönmesi şaşırtıcı değil. Ve bu beklenti şimdi gerçekleşti.

Amazon Prime Video‘nun popüler dizisi Gen V’nin yapımcılığının “inanılmaz bir yolculuk” olduğunu belirten Amazon MGM Studios‘un televizyon başkanı Vernon Sanders, dizinin başarısının arkasındaki anahtar faktörün showrunnerlar Michele Fazekas ve Tara Butters’ın yenilikçi ve sınır tanımayan yaklaşımı olduğunu vurguladı. Sanders, “Fazekas ve Butters’ın bu cesur ve yaratıcı yaklaşımı, Gen V’nin küresel çapta büyük bir başarıya ulaşmasını sağladı. Bu vizyon ve tutku, diziyi 130’dan fazla ülkede Prime Video’nun en popüler dizisi yaptı” şeklinde konuştu. Gen V’nin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz belirlenmemişken, dizinin ilk sezon finali 3 Kasım’da izleyiciyle buluşacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli