The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!
2024 Opel Grandland: Yenilikçi Özellikler ve Fiyatı

Sıradaki içerik:

2024 Opel Grandland: Yenilikçi Özellikler ve Fiyatı

e
sv

The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

35 okunma — 04 Mayıs 2024 16:21
The Boys 4. Sezon Fragmanı, Homelander ve Butcher'ı büyük bir supe kaosuna hazırlarken, izleyicilere heyecan dolu anlar vadediyor!
the boys 4. sezon fragmani yayinlandi10874

The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı: Butcher ve Homelander’dan Yeni Kaos! Amazon’un sevilen dizisi “The Boys”, 4. sezonuyla geri dönüyor ve işler bu sezon daha da kaotik olacak gibi görünüyor. Yeni fragmanda, Butcher (Karl Urban) ve Homelander (Antony Starr), her şeyi yakıp yıkmaya ve yanlarında herkesi de götürmeye hazır gibi görünüyorlar. Fragmanda, Butcher, Hughie (Jack Quaid), Starlight (Erin Moriarty) ve diğer Boys üyelerine zamanlarının dolmak üzere olduğunu ve kalan birkaç günlerini supe topluluğuna ölümcül bir virüs salarak geçirmeyi planladığını söylüyor. Bu virüs, Butcher’ın “Gen V” spin-off’unun birinci sezon finalinde keşfettiği ölümcül bir virüs. Gözler, yeni sezonda nelerin olacağını görmek için 4. sezonun yayınlanmasını bekliyor!

Bu sezon, Butcher’ın yeni bir müttefiki var; ‘Supernatural’ yıldızı Jeffrey Dean Morgan’ın canlandırdığı yeni bir karakter, supeların tamamen yok edilmesi gerektiğini savunuyor. Vought HQ’da ise, Homelander ekibini ‘gazap dolu tanrılar’ olmaya teşvik ediyor. Takımın yeni üyeleri Firecracker (Valorie Curry) ve Sister Sage (Susan Heyward), protestocu insanlara karşı bu güçlü duruşta yer alıyor. Yeni sezon, kahramanlar ve anti-kahramanlar arasındaki mücadeleyi daha da yoğunlaştırarak izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak!

Fragmanda, Butcher’ın durumu kötüye giderken, diğer Boys üyeleri de onun yalanlarından bıkmış ve liderlik yeteneklerini sorguluyor. Aynı zamanda, Homelander gücünü konsolide etmeye çalışırken, Victoria Neuman Oval Ofis’e daha da yaklaşıyor. Sezonun merkezinde, ekip üyelerinin bir araya gelerek dünyayı kurtarmak için işbirliği yapma yetenekleri sorgulanıyor. Gerilim ve çatışma sezon boyunca artarak devam edecek gibi görünüyor.

The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Fragman, “The Boys”un çılgın aksiyonunu, karanlık mizahını ve sosyal hicvini gözler önüne seriyor. Dizinin yıldızları arasında Karl Urban, Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit ve Cameron Crovetti yer alıyor. Fragman, CCXP México etkinliğinde tanıtıldı.

4.sezonun ilk üç bölümü 13 Haziran’da prömiyer yapacak. Sezon, sekiz bölümden oluşacak. “The Boys”un yapımcı kadrosunda Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Pavun Shetty, Phil Sgriccia, Michaela Starr, Paul Grellong, David Reed, Meredith Glynn, Judalina Neira, Ken F. Levin ve Jason Netter gibi isimler bulunuyor.

“The Boys”un 4. sezonu, dünya uçurumun eşiğindeyken, her zamankinden daha yüksek bahislerle geliyor. Bu sezon, karakterlerin kişisel çatışmalarının ve dünyayı kurtarma çabalarının doruk noktasına ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli