Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition Sürümü Resmen Duyuruldu

Samsung, Galaxy Watch 6 Classic'in "Astro Edition" adlı özel sürümünü duyurdu. Bu benzersiz model kısa süre içinde Türkiye'de de satın alınabilecek. İşte tanıtılan modelle ilgili tüm bilgiler!

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition Sürümü Resmen Duyuruldu

Samsung, Galaxy Watch 6 Classic modelinin "Astro Edition" adlı yeni özel sürümünü tanıttı.

Bu özel tasarım, Samsung'un açıklamalarına göre antik dönemlerde gezginlerin ve astronomların zamanı belirlemek ve yönlerini bulmak için kullandığı antik gözlem araçlarından esinlenerek hazırlandı.

Bu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgeleri için sunulan ilk özel Galaxy Watch modeli olma özelliğini taşıyor.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition Hangi Ülkelerde Satışa Sunulacak?

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition, sadece 47mm boyut seçeneği ile mevcut olup "Astro Siyah" renginde bir çerçeve, ek bir kumaş kayış, Astro Edition'a özgü koleksiyon elemanları ve tabii ki özel yazılım fonksiyonları ve saat yüzleriyle birlikte geliyor.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition, BAE, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman, Suudi Arabistan, Irak, Mısır, Ürdün, Türkiye ve Fas gibi MENA ülkelerinde raflardaki yerini alacak.

Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition, bugünden itibaren Samsung'un resmi internet sitesi üzerinden ön siparişe açılacak ve satış tarihi ilerleyen günlerde duyurulacak. Peki, bu yeni saat hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.