Realme Türkiye, Yeni Marka Elçileri Mete Gazoz Ve Melissa Vargas'ı Açıkladı!
iPhone 15 Pro Max, En İyi Ön Kameralı Telefon Seçildi!

Sıradaki içerik:

iPhone 15 Pro Max, En İyi Ön Kameralı Telefon Seçildi!

e
sv

realme Türkiye, Yeni Marka Elçileri Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ı Açıkladı!

24 okunma — 12 Ekim 2023 12:20
realme Türkiye, Mete Gazoz ve Melissa Vargas'ı Resmi Marka Elçileri Olarak Duyurdu: İşte Merak Edilenler!
realme turkiye yeni marka elcileri mete gazoz ve melissa vargasi acikladi10093

realme Türkiye, Genç Yeteneklere Yatırım Yapıyor: Dünya Şampiyonu Mete Gazoz ve Yıldız Voleybolcu Melissa Vargas Markanın Yeni Yüzü Oldu!

Küresel ölçekte tanınan akıllı telefon markası realme, Türkiye’deki genç yeteneklere olan inancını yineledi ve Dünya Şampiyonu okçumuz Mete Gazoz ile uluslararası alanda büyük başarılara imza atmış voleybol yıldızı Melissa Vargas’ı markanın elçisi olarak seçti.

Olimpiyat ve dünya şampiyonalarında birçok ödül kazanan Mete Gazoz, okçuluğun zirvesindeki yerini aldı. Melissa Vargas da, performansı ve dinamizmiyle Türk Kadın Milli Voleybol Takımı’nın en değerli oyuncularından biri olarak gösteriliyor ve FIVB Milletler Ligi’nde “En Değerli Oyuncu” unvanına layık görüldü. realme’nin bu iki genç yıldızı seçmesi, markanın gençlere ve onların potansiyeline olan güvenini gösteriyor.

realme Türkiye, Yeni Marka Elçileri Mete Gazoz ve Melissa Vargas'ı Açıkladı!

realme Türkiye CEO’su Weijian Zhou, yeni marka elçileriyle gerçekleştirdikleri iş birliği hakkında duyduğu heyecanı şöyle paylaştı:

İki benzersiz sporcunun, Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ın realme’nin Türkiye marka elçisi olarak aramızda olmalarından büyük bir gurur duyuyoruz. Her ikisi de realme’nin simgelediği inovasyon, azim ve kararlılık değerleriyle mükemmel bir uyum içindeler. Biz “Dare to Leap” yaklaşımıyla her zaman en iyiyle çalışma arzusunda olduk, bu nedenle teknolojik yeniliklerin enerjisiyle sporun dinamizmini birleştirmekten heyecan duyuyoruz. Dünyanın en başarılı isimleriyle yan yana gelerek, birlikte daha yükseklere ulaşmayı hedefliyoruz.

Mete Gazoz, realme ile iş birliği yapmanın gururunu yaşadığını belirterek, “Spor kariyerim boyunca hep en iyi olmayı hedefledim. Yenilikçi yaklaşımı ve teknolojideki öncü ruhuyla realme ile benzer bir vizyonu paylaştığımızı düşünüyorum. Bu ortaklıkla, mükemmellik için birlikte nasıl bir sinerji yaratabileceğimizi görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Melissa Vargas da bu iş birliğine olan heyecanını ifade ederek, “realme’nin dinamik enerjisi ve vizyonuyla sporda elde etmeye çalıştığım başarıya paralel bir yaklaşımı olduğunu görüyorum. Birlikte daha büyük başarılara imza atma konusunda oldukça umutluyum. realme ile ‘fazla iyi’ olmanın sınırlarını zorlamayı dört gözle bekliyorum.” şeklinde konuştu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli