Quake II, Remaster sürümüyle geri dönüyor: İşte Türkiye'deki satış fiyatı!

1997'de id Software tarafından piyasaya sürülen klasik FPS oyunu Quake II, artık remaster versiyonuyla birlikte yepyeni içerikle geri dönüyor.

QuakeCon 2023 etkinliğinde merakla beklenen Quake II Remaster nihayet tanıtıldı ve oyuncularla buluştu. Orijinal oyun 1997 yılında id Software tarafından hazırlanmıştı; şimdiyse bu remaster sürümü Nightdive Studios'un elinden çıkıyor. Oyuna modern dokunuşlar eklenirken klasik atmosferi de korunmuş.

Quake II Remaster Şimdi Raflarda!

 

Quake II Remaster, 4K grafik kalitesi, geniş ekran desteği, online oyun seçeneği ve birçok grafiksel optimizasyonla geliyor. Oyunculara orijinal Quake II oyununa ek olarak The Reckoning ve Ground Zero görev paketlerinin yanı sıra yeni Call of the Machine genişleme paketi de sunulacak. Ayrıca, Quake 64 sürümü de oyunu alan oyunculara ücretsiz olarak verilecek.

Quake II Remaster, PC, Xbox, Nintendo Switch ve PlayStation platformları için mevcut. Oyun, tüm platformlarda 9,99 dolar fiyatla listelenmiş durumda ve Game Pass aboneleri için de erişilebilir. Eğer daha önce Quake II'yi Microsoft Store, Steam veya Good Old Games (GOG) üzerinden satın almışsanız, remaster versiyonuna ücretsiz bir güncelleme ile erişebilirsiniz. Türkiye fiyatlarına baktığımızda, Xbox için 172,50 TL ve PlayStation için 174,91 TL fiyatlandırmaları mevcut. Quake II Remaster'ın tüm modern platformlara çıkış yaptığını da ekleyelim.